Sayfa 105/327 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 833 - 840 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. nin 30-03-2018 14:00 da yapılması planlanan Olağan Genel Kurul toplantısına ilişkin toplantı çağrısı Elektronik Genel Kurul Sistemine eklenmiştir.
    Söz konusu çağrıya mkk.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Corau Yazıyı Oku
    sayin thejakalav,
    Gedza daki ongorunuz icin tebrik ederim.
    bilgi konusur para dinler..
    Teşekkür ederim.. Eminiş 4,31/4,35 bandı dikkat ile takip edilmeli. Üzerinde Sert hareketler oluşacaktır.. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Bugün pek belli etmemeye çalıştılar ama son dakika tahtayı cizisleri iyidi

Bu genel kurulda esas sözleşme değişikliği ve kayıtlı sermaye tavanı oylanacakmis.
    Bizi neler bekleyecek
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Uzun süredir bilgisayardan grafik bakamamıştım. Bugün bakarken (Haftalık) (logaritmik ve usd )bu oluşumu yeni gördüm. Yine buradan bir şey çıkar mı diye düşünmeden edemedim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Uzun süredir bilgisayardan grafik bakamamıştım. Bugün bakarken (Haftalık) (logaritmik ve usd )bu oluşumu yeni gördüm. Yine buradan bir şey çıkar mı diye düşünmeden edemedim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Aynı grafiğe aylık bakarsanız ve sonra TL ye çevirirseniz 31 Mart kapanış fiyatının 6,15 civarı olabileceğini görebilirsiniz sn. THUNDERBOLT. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Aynı grafiğe aylık bakarsanız ve sonra TL ye çevirirseniz 31 Mart kapanış fiyatının 6,15 civarı olabileceğini görebilirsiniz sn. THUNDERBOLT. Bol kazançlar
    Teşekkür ederim üstad inşallah dediğiniz gibi iyi bir aylık kapanış yaparız

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstad inşallah dediğiniz gibi iyi bir aylık kapanış yaparız

Umarım... Herkez aynı grafiğe bakar aslında ne görmek istediğinle alakalı.. (indikatörsüz grafikler) Bugün satış yapan biri aynı şekilde aynı grafik ile aynı tarihte 3,78 civarınıda görebilmektedir...sonuç olarak olayları analiz ederek grafiklere uydurabilmektir.. Doğru analiz edilen grafiklerde olayların gidişatını iyimsermi yoksa kötümser mi haber verir... Vermiş olduğunuz grafikte usd bazlı bir önceki dip şirket sermaye eksiltiminden sonra şirketin batma seneryosunda oluşmuştur.. Sonraki yani yeni dip neden oluştu.. Durum ne.. Nereye gidiyor.. Ne olacak dibi.

8. Sonuç... Ya şirketi kendi varlıkları ile kurtarma döndürme yoluna gidilecek.. Ve biz 3,78 civarını yaşayacağız.. Yada dışarıdan kaynak aktarılacak sermaye yükseltilecek tulipack büyüyecek yeni sektör gelişirken pazar payında küçülmeyecek ve ortaklık düşünülecek. Yeni faaliyet eklenecek vs.. Gibi yatırımcı hangi inanıyorsa o şekillenecek.. Bol kazançlar

Sayfa 105/327 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •