Sayfa 7/327 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 49 - 56 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

2. Teşekkürler sayın Cefaks

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Mal gelmiyor dostum...Cuma 4,78 e kadar bugün 4,66 ya kadar finansinvest hareketendirdi ve satıcı ile karşılaşmadı. 4,70 e kadar kademeleri yediler ...bekliyorlar mal gelsin ...
    bu rakamlarla gelmez dostum zor... zaten bunun dip eder fiyatı firmanın en dip açıkladığı fiyat 5.18 'di. bunun altı zaten korkutma mal toplama.. ama yıllardır bu kadar açgözlü bir mal toplama yada bekleme hareketi görmedim. Ha bezdirme diyorsa malı olan asla ucuzdan vermez bekler... Emnis spekülatörü zaten tüm malı topladı... hala üç beş kuruş malın peşinde gerçekten yazık ! yazık! kimse kazanmasın son kuruşa kadar ben kazanayım derdinde... böylede 8 yıllar geçer para kazanamazsın.. komedi fiyatlarla böyle üç beş kuruşun peşinde koşarsın işte... daha bir 8 yıl geçsin aklın başına gelsin.. olay artık para veya inat değil çok daha ötesi....

ha birde uzunca bir süre önce malı 15 'lerden alanlar için söylüyorum.. onların birde enflasyonist farkı 7-8 yılda koyunca... 17-18-19-20 'li fiyatlara gelmeden çoook eskiler hiç bırakmaz malını.. keza onların derdi artık para değil inat idi.. artık inatda değil... inat ve paranın çok ötesine geçti.. ölürüm torunuma bırakırım hatta tuvalet kağıdı yaparım ama emnis firmasına beş kuruş mal vermem diyor... hislerine öyle tercüman olayım eskilerin ) dediklerimde espri payı olsa da eski yatırımcıların hisleri aynen bunlardır..

hadi şimdi tekrardan tabana hareketini yap.. çünkü senin layık olduğun yer 3.80 ile 4.50 'ler arası... hadi bakayım !..

4. Sayın redof
    Çok haklısınız yok şirket batacak yok gözaltına gidecek diye söylentilerle hep korkutmaktı amaç
    Ama ben bir konuda biraz farklı düşünüyorum.Sırf bu topicte benim bildiğim 4,5 kişinin maliyeti 10 ün üstünde.Sizlerden mal gelmeyeceğini az çok tahmin ederler.Birde malı taşıyacak kişiler de lazım.Eğer kağıt o dediğiniz fiyatlara gelirse işte o zaman sizden maliyetine mal isterler ve bir çok kişi de verir ve işte o zaman fişekler ve daha yukarılardan başka birileri maliyetlenir
    Peki şimdi ne istiyorlar . Son zamanlarda dipten maliyetlenenlerden istiyorlar ki para kazanmasınlar . Şimdi 3000 lot alsak peşine düşülür.Çünkü kazara o dediğini

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. dediğiniz fiyatlara gelse iyi par
    a demektir.Kısaca dipten mal aldırmak istemiyorlar.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir olamaz

6. 4,61/4,66 bandı dikkat ile takip edilmeli...altındaki hareketler 4,37/4,42. Üzerindeki hareketler 5,17/5,27 hacim önemli tahtayı tanımayanlar dökülmeli. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    dediğiniz fiyatlara gelse iyi par
    a demektir.Kısaca dipten mal aldırmak istemiyorlar.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir olamaz

Bende size katılıyorum Thunderbolt yalnız bu dip fiyatlara getiriyorsanız dipten alabilecek olan yatırımcıları engelleyemezsiniz.
    Ayrıca bu dip fiyatlar son 3 yıldan beri bu fiyatlarda nerdeyse geziyor.. Ufak yatırımcıya hiç kazandırmadan da asla bir spekülatör ciddi manada para kazanamaz.. Kısacası bu emnis spekülatörü ciddi manada hatalar yaptı. Fiyatı en dibe getirip korkutmak istedi sonuna kadar.. hatta öyleki şirketin düşündüğü fiyattan da dibe çekti.. 5.18 altı diyebiliriz.. Ancak 10 ile 15 arası maliyetlenen inatçı bir kafile var ve bunlar asla dediğim gibi tuvalet kağıdı yapar malı asla bırakmaz bu çakallara.. Olay para değil.. gurur meselesi oldu.. Spek ciddi bir hata yaptı düzeltemiyor durumu.. acıyorum böyle amatör adamlarla çalışmasın bence.. Herkes kazansın win win ama bu denli yıllardır her türlü dümeni döndürdüler.. Saymayacağım anlatmatacağım o durumları yatırımcılar olumsuz etkilenmesin.. Ama emnis sert hareketleri sever.. ve ben çok zaman olarak lükslerinin kalmadığını düşünüyorum.. kendi paralarıda bu senetlerde TL bazında öyle yatıyor... enflasyonist zarar kendileri içinde çok ciddi geçerli.. bunu sakın unutmasınlar.. milletin aklıyla oyun oynamasınlar.. harekete başlamadıkları her an hisse senetlerinden de bir yatırım gelir elde etme şansı kimsenin olmayacaktır. Tavsiyem 3 kuruşun hesabını yapmaktansa millete güven veren herkesin yatırım yapabileceği b gurubu a grubu hisse senetlerine dönüş yapan bir senede dönüştürmeleri ve artık yatırım yapılabilir bir hisse senedine dönüşümün yolunu açsınlar.. yinede bir legend hareket yapacaktır 3 vakte kadar inşallah diyorum.. Ne deyim umarım güzel günler yakın olsun..
    Son düzenleme : redof; 19-05-2017 saat: 03:03.

8. hayal kura kura ne hale geldik
    zaten kaç lot dolaşımda var
    adam yıllardır hiseyi indir kaldırla emekli oldu. biz hala hayal peşinde.. aradan geçmiş 10 yıl
    tuzsuz delibekir gib avaz avaz bağrıyoruz

Sayfa 7/327 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •