Sayfa 572/628 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by runtastic Yazıyı Oku
    Sizden alan uzuncu oldu.Bizim gibi.
    Benimde uzuncu olduğum 2 hisse var malesef

Her zaman istediğimiz şekilde hareketler olmuyor. Emkel 1.08 üzerinde tutunsa çok güzel olurdu orayı kırması biraz bekleme moduna geçirebilir.

Ancak hisse de bir güç var inş bu güç yeniden bir hareket yapar biraz dinlendikten sonra.

Endeks sıkıntılı malesef bu hafta onun da etkisi var hisselerde. Gerçi giden de 20 20 gidiyor da bize denk gelmez.

Nacizhane benim görüşlerim böyle.
    Ytd

Bol kazançlar dilerim

2. Geçen haftaki sakin yükseliş ve pazartesi günkü hareketten sonra acaba bu ke< yükseliş trendine giriyor mu diye şüphe ettim.Ama salı ve çarşambaya bakınca bir halt olmayacak çorbacıların dadandığı bir aile şirketi olduğuna kesin karar verdim.Almayı düşünen olursa alım tarafında ölücü satıcı kısmında ise tamahkar olurlarsa para kazanabilirler.Naçizane tavsiyem karda olanlar iyi marj yakalarlar ise vedalaşsınlar.
    Sayın talebe37'nin 18-20 aralığında yaptığ gibi.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. fırsattan istifade tekrar geldim. herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. 1 yıldır çok canlar yaktın. 1.2-1.8 TL arası millete iteledin.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim gözümde çok kıymetli bir kağıt ama harcadılar tahtayı elbet birgün ayağa kalkacaktır. Allah sabır versin

7. 0.97 den tahtacı bilanço öncesi topluyor. Yuh be 1 yıldır bekliyoruz. Zarar büyük.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 17 milyon zarar yazmış..

Sayfa 572/628 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •