Sayfa 547/588 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bugün belki KLSER tavanı çözülür ve buna para gelir diye umutluydum ama 4. tavan devam ediyor.
    Şirket kurucusu 'toprağı altın eden adam' olarak anılır ama yönetim hisseyi altın edemedi bir türlü, gümüşe de razıyız.
    Son düzenleme : bawer; 01-08-2023 saat: 14:13.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Her türlü övgüye layık bir hisse.GS liyim.Adnan Polatida sportif bsk.ligindan beri sever sayarım.Ama olmadı bsk.Kagit sizin onayınız olmadan buralarda bukadar baskı göremez.Demekki para herşeye kadir.Topladiginiz bedellilerin yüzü suyu hürmetine biraz destek atabilirdinizki kağıt bu 8 barajını assin.Caniniz sağolsun.Kagit mi yok piyasada.bilinki giden gelmez bir daha buralara..
    Ha bilançoyu öğrendi biri durum vahim diyorsanız oda bizim sansimiz olsun.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Her türlü övgüye layık bir hisse.GS liyim.Adnan Polatida sportif bsk.ligindan beri sever sayarım.Ama olmadı bsk.Kagit sizin onayınız olmadan buralarda bukadar baskı göremez.Demekki para herşeye kadir.Topladiginiz bedellilerin yüzü suyu hürmetine biraz destek atabilirdinizki kağıt bu 8 barajını assin.Caniniz sağolsun.Kagit mi yok piyasada.bilinki giden gelmez bir daha buralara..
    Ha bilançoyu öğrendi biri durum vahim diyorsanız oda bizim sansimiz olsun.

Büyük patron tamam derse tahta rahatlar belki, ednanı ben de GS'den dolayı severim ama gücü yok.
    8. ayın başında 8 beklentim çöp oldu şimdilik.

4. Kendi toplasın 18 bile olur.Koc gurubu hisselerinden şaşmamak lazım.Neyse o.Bide 2/3 ay önce bedelli topladılar milletten.Yarin borsa düşer 7.30 Lara kadar yolu var
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Büyük patron tamam derse tahta rahatlar belki, ednanı ben de GS'den dolayı severim ama gücü yok.
    8. ayın başında 8 beklentim çöp oldu şimdilik.

5. https://www.tradingview.com/x/vMzTD8UM/

0.29 doları kırarda üzerinde kalırsa çift dip çalışmaya başlar

ozaman beklediğinize değer.

tabi bence.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün belki KLSER tavanı çözülür ve buna para gelir diye umutluydum ama 4. tavan devam ediyor.
    Şirket kurucusu 'toprağı altın eden adam' olarak anılır ama yönetim hisseyi altın edemedi bir türlü, gümüşe de razıyız.
    KLSER 5.tavanı da yaptı, işte hisseyi altın eden adam böyle olur, 5 günde %50., toprağı altın eden sayın Polat'tan da beklerdik. Dün %2 eksiydi bugün yine eksi, ne kıymetli paraları var, aynı parayı kullanmıyor muyuz, bu konjonktürde 3-5 kata çıkmayan hiç bir şey kendini koruyamamış demektir.
    Son düzenleme : bawer; 02-08-2023 saat: 10:44.

7. İnanın samimi yazıyorum.Bir yaniltmaca yok.benim 1000/1500arasi lotum var.Emekliyim.Buda prim yapar diye güvendim neticede iyi bir firma PD//DD si düşük.bedelliden ortaklardan para topladı çok yakın geçmişte
    Ben egeser=Adnan Polat diye sevdim bu firmayı.Ama 10kere yüz kere yazıklar olsun.İsmende kalsaydım Kaleseramik 3tavanda satmadaydim zaten 50lot.3/5krs.para kazaistik.ARTİK ADNAN POLAT BENİM İCİN BİTTİ..GOZUMDEKİ İMACİNİ SİFİRLADİ.SAGLİK OLSUN...
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    KLSER 5.tavanı da yaptı, işte hisseyi altın eden adam böyle olur, 5 günde %50., toprağı altın eden sayın Polat'tan da beklerdik. Dün %2 eksiydi bugün yine eksi, ne kıymetli paraları var, aynı parayı kullanmıyor muyuz, bu konjonktürde 3-5 kata çıkmayan hiç bir şey kendini koruyamamış demektir.

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İnanın samimi yazıyorum.Bir yaniltmaca yok.benim 1000/1500arasi lotum var.Emekliyim.Buda prim yapar diye güvendim neticede iyi bir firma PD//DD si düşük.bedelliden ortaklardan para topladı çok yakın geçmişte
    Ben egeser=Adnan Polat diye sevdim bu firmayı.Ama 10kere yüz kere yazıklar olsun.İsmende kalsaydım Kaleseramik 3tavanda satmadaydim zaten 50lot.3/5krs.para kazaistik.ARTİK ADNAN POLAT BENİM İCİN BİTTİ..GOZUMDEKİ İMACİNİ SİFİRLADİ.SAGLİK OLSUN...

Düzelir diye umudumu yitirmedim henüz ama bilanço iyi gelmezse ben de ön yargılı bakarım, eğerki bu endekste ortaklarına para kazandırmıyorsa o şirket ve yönetim iyi niyetli değil demektir.

Sayfa 547/588 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •