Sayfa 28/587 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 217 - 224 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Yat.finans pek uzun vadeli almaz diyorlar. Hakkımızda hayırlısı.galip uğrasa 2 gün yeter aslında.adam her girdiği hisseyi zıplatıyor.

23 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para girişi olan hisseler :

Egser:

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Tskler arkadaşlar..Pasta ve pg icin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

4. Son gun önceki 2gunde oluşan satışı yutan bir mum oluştu,yuksek hacım ve gunun en yükseği ile kapattı..Devamını beklerım..

5. Satışlar devam.

6. F yatırım dün aldığını bugün sattı sanırım

7. Bu hissede satış bitmez. 3.36 dan sattıklarımı alttan alarak hisse miktarımı artırmıştım. Onları da sattım, şimdi yeniden almak için fırsat kolluyorum.

Benden size öneri, hissenin fiyatının artmasını beklemek yerine hisse miktarını artırmaya odaklanın.

8. kural olarak bugün dün ki primlerin geri alınması gerekli çünkü;

kimin ne kadar kaç maliyetli aldığını dün piyasa gördü bunu gören elinde hisse olanlar düşük fiyatlara kimse satış yazmayıp , beklentiyi yüksek tutup 3,40 ve üstüne satışlar yazıldılar oyuncu bunu adı gibi bildiği için ilk alış yaptı alış kademelerinin dolmasını bekledi ve satışa geçerek beklentileri kırdı, 3,30 üstüne mal satmayanlar 3,30 altına sıraya girdiler..

kurnazlık yapmaya çalışan kendini uyanık sanan k.y sanki bir tek kendinde mal var kendi satmasa kimse satmayacak sanarak satış kademelerine mal yazınca oyuncu terse yatırdı aptal insan istediğin fiyata gelince ver ne adamın önüne mal koyuyorsun,bu tip kişiler olduğu sürece fiyatları sürekli yukarı çekmek yerine 5-10 kademe al sat yaparak işlem yapmak daha mantıklı olduğunu görüyor oyuncu...

bugün sattıklarından fazlasını istediği yerden yerine koyarsa cuma kapanış 3,27 üstü olursa pazartesi tekrar 3,4 -3,5 arasına götürür. Aksi taktirde elindeki malları fiyatı aşağı çekmek için kullanır 3.00-3,10 geri çekilene kadar bekler.

şunu da belirteyim hisse düşüş trendi dün ki hareketle son buldu yani dönüş oldu teknik olarak 3,23 altına gelmedikçe hisse yukarı gitmeye devam edecektir.

şimdi istediği yerden mal gelene kadar sabırla alışta bekliyor,

önümüzdeki hafta genel kurul tarihi açıklanır, temettü dağıtım dağıtmama durumu netleşirse hissenin önü açılır.

Sayfa 28/587 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •