Sayfa 487/555 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Düşüncem şu;Bu kağıdı bu fiyatlardan ya da daha aşağılardan almak bence bir fırsattır. Millet yükselmesine sevinir ben düşmesine seviniyorum. Tahtanın sahibi direk şirket olduğu için tabi her oyuncu istediği gibi fink atamıyor( brüt takas) . Hacimler biraz Kıpırdasın; Yüklü alıma geçeriz inşallah. Şimdilik üçbeş nabız yoklama.

Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Düşüncem şu;Bu kağıdı bu fiyatlardan ya da daha aşağılardan almak bence bir fırsattır. Millet yükselmesine sevinir ben düşmesine seviniyorum. Tahtanın sahibi direk şirket olduğu için tabi her oyuncu istediği gibi fink atamıyor( brüt takas) . Hacimler biraz Kıpırdasın; Yüklü alıma geçeriz inşallah. Şimdilik üçbeş nabız yoklama.

Saygılar
    sayın Gueno, hepimizin bildiği gibi aracı kurumların ana gelir kaynağı işlem komisyonlarıdır. Bu konuda en rahatı ismen. İnfo dahil diğer çoğu aracı kurum bu komisyon gelirlerine göbekten bağlı. Bunun haricinde ki gelirler sürdürülebilir olmadığı için kayda değer bir etki yapmıyor fiyatlar üzerinde.

Endeksin ve hacimlerin son durumu malum. Sene başına göre neredeyse %50 lik düşüş var. Hacimler düşük olduğu için muhtemelen kredi gelirlerinde de düşüş olması kaçınılmazdır.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    sayın Gueno, hepimizin bildiği gibi aracı kurumların ana gelir kaynağı işlem komisyonlarıdır. Bu konuda en rahatı ismen. İnfo dahil diğer çoğu aracı kurum bu komisyon gelirlerine göbekten bağlı. Bunun haricinde ki gelirler sürdürülebilir olmadığı için kayda değer bir etki yapmıyor fiyatlar üzerinde.

Endeksin ve hacimlerin son durumu malum. Sene başına göre neredeyse %50 lik düşüş var. Hacimler düşük olduğu için muhtemelen kredi gelirlerinde de düşüş olması kaçınılmazdır.
    Katlıyorum size ancak hacimlerin üçüncü çeyrek itibari ile yükseleceğini düşünüyorum. BİST’in hikayeye ihtiyacı var.

4. Sanki bu yüksek kârı fiyatlamış da kar realizasyonu oluyor gibi düşüyor şaka gibi. Ne lanet bir tahtaymış

5.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Sanki bu yüksek kârı fiyatlamış da kar realizasyonu oluyor gibi düşüyor şaka gibi. Ne lanet bir tahtaymış
    Hisse küçük yatırımcı ve nnf fonunun elinde.Alt pazarda olduğu için büyük yatırımcı ve fonlar zaten gelmiyor.Hisseye yükseliş hareketini yaptıran nnf fonu aldığında bir kaç gün ciddi yükseliş yapıyor sonraki günler yavaş yavaş düzeltmesini yapıyor.Alıp satmasını bilene iyi fırsat veriyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://twitter.com/goktugdemirbag/s...58169929134086

Oran olarak fark kapansa da artık hacimlerin toparlanması gereken seviyelerdeyiz.

7. 40 mio kar yapmışsın;
    2. Çeyrekte 30-40 arası beklentin var (18 i kesinleşmiş halka arz) 5 halka arza daha hazırlanıyorsun (faaliyet raporunda vardı yanlış hatırlıyor olabilirim);
    hacimler yavaş yavaş toplayacak;
    sektörde ikinci büyük oyuncu olmuşsun; elinde nakitin var . (İş yatırım sitesinde. -392 mio net borç ) yani pozitif nakit durumu hakim.
    Coin borsası hikayen var;
    katılım bankası hikayen var.
    Büyüme vizyonlu bir çatı şirkete aitsin (hedef girişim);
    Hbk 1,2-1,5 arası olma ihtimali yüksek (yıl sonu)

E be kardeşim sen bizi keriz mi zannediyorsun?

Şuan 10 tl olsan bile hala ucuzsun (şahsi fikrim)

E be kardeşim sen bizi keriz mi zannediyorsun!!

Hayırlısı olsun. Beklemedeyiz.

Saygılar.

8. bürüt takastan çıkması lazım, olmuyor böyle

Sayfa 487/555 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •