Sayfa 500/555 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Şöyle bir durum var umarım kısa sürede sonuca varır. https://twitter.com/WatchTheValue/st...926437378?s=19

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Şirket batmış gibi konuşan arkadaşlar var. Şöyle söyleyeyim hacimler hep böyle devam etse bile şirket yılda 80-100 mio kar yazar bu bile pd sini 800-1000 mio ya çıkarır.

Benim tek çekincem 0 komisyon meselesiydi oda fos işmiş; açıkçası kafam rahat. İkinci çeyrek 30-35 yazar.

2022 dahil sancılı bir süreç bekliyor memleketi seçim vs sebepli. Şahsen geleceği olan; nakit üreten şirketleri kurtlar toplayacak 5 yıla binlerce finansal Özgür olacak bu memlekette diye düşünüyorum.

Kısada beklentisi olanlar üzülebilir. Çeyrek çeyrek takibe devam.

Bol kazançlar saygılar
    Sayın hocam, tüm bunlara ek olarak yenilikçi ve ön sıralara oynayan bir şirket görüyorum… Sektördeki rekabet riskini düşününce yenilikçi hareketler beni etkiliyor.

3. Borc almadan kredi verecegi gunler de hacimlerin yukseldigi gunler de gelecek ama o zaman burda kac kisi olacagiz bakalim. Gedigin piyasa degeri olmus 2b . Bizimde 550m. kim daha hizli buyuyecek gorecegiz.

Yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Sayın hocam, tüm bunlara ek olarak yenilikçi ve ön sıralara oynayan bir şirket görüyorum… Sektördeki rekabet riskini düşününce yenilikçi hareketler beni etkiliyor.
    Şuan birdaha uzun yıllar tekrarlamayacak bir hacimsizlikle test ediliyoruz mkk verilerine bakarsanız her ay 100-200 bin bakiyeli yatırımcı azalması var bistte. Buna rağmen kar yazıp nakit akışı sağlıyor şirket.

Hacimler artacak ,faizler düşecek , nakit artacak, yenilikçi büyüme stratejisi işe yarayacak, bikaç yıla bu pd bir haftalık volatiliteye denk gelecek.

Aracı kurum için en önemli olan şey bilinirlik ve bakiyeli müşteri sayısıdır, bunu faliyet raporundan takip edebiliriz.

Bu şirket TradingView ile anlaştı ( muazzam bir trade altyapısı, reklam, işlem hacmi katkısı)

Bu şirketin katılım bankası hikayesi var.

Bu şirket özsermayesi kadar kar edecek( piyasa ilgisi açısından olumlu)

Bu şirketin fd/favök ü seneye 1 olma ihtimali var.

Bu şirket artı para pozisyonunda.

Bu şirket geri alım açıkladı.

Bu şirket büyüyen, genç dinamik bir ekibe sahip.

Ben olumluyum; paylarımı tutup bilanço takipli arttırmaya devam edeceğim.

Finans sektöründeki büyüme hissem infodur.

Saygılar.

5. Katılım bankası değil hocam yatirim bankasi hikayesi var. Tradingviewle anlaşırsa mükemmel olur.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

6.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Katılım bankası değil hocam yatirim bankasi hikayesi var. Tradingviewle anlaşırsa mükemmel olur.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haha doğru katılım yazmışım yok faizsiz bankacılık) teşekkür ederim düzeltmeniz için

7. Eğer NNF satıp kağıdı basıyorsa-bunun karşılığında da pay alımı ucuzdan yapılıyorsa çok güzel söveceğim portföy dağılım raporu gelince.

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Eğer NNF satıp kağıdı basıyorsa-bunun karşılığında da pay alımı ucuzdan yapılıyorsa çok güzel söveceğim portföy dağılım raporu gelince.
    NNF yüzde 5 üstü paya sahip, sattığı zaman bildirip yapmak zorunda, rahat olun sattığı falan yok : )

Sayfa 500/555 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •