Sayfa 223/773 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    Bir kişi nasıl bir ortamda bulunur ki, aşağılık komleksi ile bu kadar donatılmış olsun?
    Alçaklık kompleksi ,senin olmayan beyninin kılcal damarlarına bile bulaşmış
    Kene dokulu ceset

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Öfke, nefret ve hınçtan beslenen; Ona buna sataşıp, meydan okumadan duramayan; Hakaret etmeyi maharet sayan; Yetersizliklerini sürekli saldırı ile örtbas ettiğini sanan tipler, aslında (sanılanın aksine) en ezik, en yenik, en suçlu, en günahkar ve en zavallı olanlardır

3.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    Öfke, nefret ve hınçtan beslenen; Ona buna sataşıp, meydan okumadan duramayan; Hakaret etmeyi maharet sayan; Yetersizliklerini sürekli saldırı ile örtbas ettiğini sanan tipler, aslında (sanılanın aksine) en ezik, en yenik, en suçlu, en günahkar ve en zavallı olanlardır

4. Levend bey güncellemeleri özel den göndermiştim. Ya benden veya siteden kaynaklı bir problem oluştu. Tekrar gönderdim. Açıklamalar ve kurallar yazıda belirtiliyor. Her ihtimale karşı sorularınıza kısaca cevaplıyayım. Mevzu olan hisse bizimde amiral hisselerimizden hoca yedinci ayda biz ekim başlarında boşaltmıştık. Beklemekteyiz. Fraktal (dalga) konusunda bir makalesinin olup olmadığını ben bilmiyorum. Sormak lazım. Aramıza hoş geldiniz.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by sirius_B Yazıyı Oku
    Levend bey güncellemeleri özel den göndermiştim. Ya benden veya siteden kaynaklı bir problem oluştu. Tekrar gönderdim. Açıklamalar ve kurallar yazıda belirtiliyor. Her ihtimale karşı sorularınıza kısaca cevaplıyayım. Mevzu olan hisse bizimde amiral hisselerimizden hoca yedinci ayda biz ekim başlarında boşaltmıştık. Beklemekteyiz. Fraktal (dalga) konusunda bir makalesinin olup olmadığını ben bilmiyorum. Sormak lazım. Aramıza hoş geldiniz.
    teşekkür ederim. pek de hoş karşılanmadık gibi görünüyor. Daha sık görüşmek dileğiyle

6. Gedik menkul,at koşturan görüntü de..
    Nasıl gidecek bu hisse...

7. Zamanı yaklaştı tahminim 150 200 bin lot daha toplayacaklar sonrası malum küçücük büyüyecek adam olacak şirket mal kapma derdi var baskı o yüzden ama bilanço yaklaştı dizginlemeleri zor. Mecbur mal toplamak isteyen yukarıdan alacak kaptıranda vay be şu kadar lotum vardı bekleseydim su kadar ederdi hayalini yaşayacak benimki sadece tahmin kesinlikle y. t. d

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 223/773 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •