Sayfa 333/773 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Hala toplandığını iddia eden var mı 10 nisana 2 liranın altında girmeyi hedefleyen bi güruh var toplantı olduğunda 2.30-2.40 arasıydı şimdi bu temettü ve bedelsiz kar mı zarar mı siz düşünün hesaplayın bu hisseyi aldığım güne lanet olsun bu hisse yükselmez arkadaş dün biri yazmıştı borsa dültüğüne göre az tepki verdi diye bugüne tamamladı tepkisini her gün 5 kuruş hesaplayın 10 nişana kaça denk geliyor yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Hala toplandığını iddia eden var mı 10 nisana 2 liranın altında girmeyi hedefleyen bi güruh var toplantı olduğunda 2.30-2.40 arasıydı şimdi bu temettü ve bedelsiz kar mı zarar mı siz düşünün hesaplayın bu hisseyi aldığım güne lanet olsun bu hisse yükselmez arkadaş dün biri yazmıştı borsa dültüğüne göre az tepki verdi diye bugüne tamamladı tepkisini her gün 5 kuruş hesaplayın 10 nişana kaça denk geliyor yatırım tavsiyesi değildir...

Ben hepsinin ..... bundan serefsiz adi pic bunlar. Sebeb olanlarin hepsinin ....... zararina sattim ben alsinlar artik analarinin kine mi sokacaklar karilarinin kine mi soksunlar dursunlar...

3. Gedik,ve iş,kimse buradaki spek,okuyorsa bunu ,kendisinin katıksız bir orrrrospu çocuğu olduğunu bilsin...

4. ocak 2018 den beri bekleyen biz gercek yatirimcilari takdir ediyor. sabir diliyorum.
    3-5 kademe hesabi yapacak olsaydik al-satci olurduk.

5. Çinliler bu agacı söyle yetistirir: Önce agacın tohumu ekilir,sulanır ve

gübrelenir. Birinci yıl tohumda herhangi bir degisiklik olmaz. Tohum

yeniden sulanıp gübrelenir. Bambu agacı ikinci yılda da topragın dısına

filiz vermez. Üçüncü ve dördüncü yıllarda her yıl yapılan islem tekrar

edilerek bambu tohumu sulanır ve gübrelenir. Fakat inatcı tohum bu yılda

da filiz vermez. Cinliler büyük bir sabırla besinci yilda da bambuya su

ve gübre vermeye devam ederler.

Ve nihayet besinci yılın sonlarına dogru bambu yeşermeye baslar ve altı

hafta gibi kısa bir sürede yaklasik 27 metreonverter> boyuna ulasır. Akla gelen

ilk soru şudur : Çin bambu agacı 27 metreonverter> boyuna altı hafta da mı Yoksa

bes yılda mı ulasmıstır? Bu sorunun cevabi tabii ki bes yıldır.

Büyük bir sabırla ve israrla tohum bes yıl süresince sulanıp

gübrelenmeseydi agacın büyümesinden hatta var olmasindan söz edebilir -…

miydik?… Bir basarının şartları her zaman çok basittir.

Bir süre için alışın,

Bir süre tahammül edin.

Her zaman inanın

Ve hicbir zaman geri dönmeyin.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    ocak 2018 den beri bekleyen biz gercek yatirimcilari takdir ediyor. sabir diliyorum.
    3-5 kademe hesabi yapacak olsaydik al-satci olurduk.
    ������ Saygılar

7. bir turlu cikarmayan tahta sahiplerine.olumlu haberleri goz ardi yapip gunluk makastan para kazanlara lafim

8. herkes ekmeginin pesinde onlarda islerini yapiyor. kiimseye diyecek bir laf da yok aslinda.

Sayfa 333/773 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •