Sayfa 238/956 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Yalın hocam elinize emeğinize sağlık her zamanki gibi çok Güzel bir çalışma olmuş

2. Tahta sahibi. şirket v.s. büyük baskılarla fiyatı buralara getirmiş şirket değeri neden sahibi tarafından ucuzlatılır fiyat baskılanır sebebleri ? ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Yalın hocam elinize emeğinize sağlık her zamanki gibi çok Güzel bir çalışma olmuş
    Yalın Hoca bir analiz ancak bu kadar profesyonel yapılabilir,tebrik ederim.

Bununla birlikte hisse üzerinde anormal bir baskı var bunun cevabını da sizden değil de Sabancı ailesinden alabiliriz ancak.ŞAHSİ SUBJEKTİF YORUMUM:Sabancılar araziyi ve para basacak olan 4.nesil üretim yeni fabrikayı aralarında paylaşamadılar.Bu genel kuruldan çıkabilecek bir sürpriz karar işi çözebilir belkide. O zaman analiziniz de belirttiğiniz bugünkü değerine göre 4 kat ucuzluk dengelenecektir diye düşünüyorum.

Önü açık olan sektörün SURİYE VE IRAK YENİDEN YAPILANMASINDA Çimsa ve dolayısıyla Afyon Çimento ihracatçı kimlikleriyle ve 4.nesil üretim teknolojileri ile rakiplerine her açıdan fark atacaktır diye düşünmekteyim.Tüm bu baskıların sebebi bir gün elbette ortaya çıkacaktır.O zaman da iş işten geçmiş olacaktır.
    Son düzenleme : NEDEDİN; 25-03-2018 saat: 14:05.

4. Çimsanın teşvik listesinde adı geçiyor dolaylı olarak Afyon’da prim yapıcaktır diye düşünüyorum ama aslında çimdi değil Afyon un adı geçmeliydi o listede bir sürpriz olurmu buda belki bir baskı sebebidir bu fikirde benden olsun nededin arkadaşım ne dersin

öncelikle YALIN kardesimize en içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum.uzun zamandır bu sayfada bu kadar detaylı bir açıklamayı görmemiştim doğrusu.emeginize sağlık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Çok teşekkürler arkadaşlar, güzel sözleriniz için.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

7. [QUOTE=YALIN;1918843]Burada da bulunsun...[/Q bizim halk diliyle anlayıp yazdıklarımızı akademik manada yazıp çizmişsiniz geniş ve kapsayıcı bir çalışma olmuş elinize sağlık teşekürler hocam lakin anlaya madıgımız müthiş bir baskı var hissede hayırlısı

Günaydın.Yeni haftada herşey güzel olur inşallah.Önce sağlık tabii.

Sayfa 238/956 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •