Sayfa 838/915 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Aşağıda 5,37 yukarıda 5,50 akim yönünü tayin edecek rakamlardır.
    Bu rakamların üstünde veya altında 7birimlik marj gorunuyor. muhtemelen değmek istediği yer 5,57. Ama ust kademeler baya dolu nasil olur bilemem.
    yatırım veya al sat tavsiye değildir .

2.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    15 dk lik grafikte destek 5,40. 5,40 altında zayıflama 5,37 altı negatiflik.
    Hacim zayıflaması mevcut . Hacim yapacak bir hareket gelebilir . Izliyoruz .

3. Meri olmasa bu tahta çoktan kalkmıştı.

4. Aydınlatmalar için teşekkürler kardeş

5.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Aydınlatmalar için teşekkürler kardeş
    Estagfurallah . 5,40 üzerinde kapatması daha şık olurdu teknik açıdan. Tam kritik yerde kapadı. Bugünkü hareketli ortalama desteği 5,39a kadar yukseldi. Yarın bu rakamin altında çok işlem yapmadan yeniden yukarı özellikle 5,50ye yürümesi lazım. Yoksa barlar hoş durmayacak aşağı verirse.

6. Insallah dediğiniz gibi olur.
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Estagfurallah . 5,40 üzerinde kapatması daha şık olurdu teknik açıdan. Tam kritik yerde kapadı. Bugünkü hareketli ortalama desteği 5,39a kadar yukseldi. Yarın bu rakamin altında çok işlem yapmadan yeniden yukarı özellikle 5,50ye yürümesi lazım. Yoksa barlar hoş durmayacak aşağı verirse.

7.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    borsada şunu gördüm bekler isen kazanırsın gerisi hikaye psdtc 8 ay bekledim bana göre dehşet para aldım ilk beş ay hisse düştükçe yerinde durdukça ben aldım sabırla sebatla son 3 ayda ise yükseldi satmadım en son sattığımda bana bir ev parası olmasada 3/2 para kazandırdı.o sebeble alış 5.60 bi 8 ayda bunda bekleriz sıkıntı yok olmadı 18 ay bekleriz güvensem hisseye bi ev parası gömerimde kaypak hisse birde 2.66lardan buralara geldi 6 ayda belkide demir atacağı yer bu fiyatlar bilemedim.borsada alırken kazanırsın derler satarken değil alırken kazanacağımız fiyatlarda değil bu hisse tam ortası fiyatlar o sebeble bi 10000 yeter düşersede almam çıkarsada.

8.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Şimdilik çok iyi gidiyor . Akşam kapanışı sonrası için herşeyden daha onemli.

Sayfa 838/915 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •