Sayfa 864/983 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. ha bakarsin aksam durum degisir 0,99 da razi olurum

2.  Alıntı Originally Posted by MANAMASUPER Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye arttırımı ile nihai emele ulaşılmasını yadırgamamak lazım,ziraat bankası temelinde oluşturulan tablodan sonra çağrı beklentisi çokta gerçekçi değildi,medya hakimiyeti için çizilen politik yol haritasının doğal sonucunu izlemiş olduk....! Şirketin temel değerleri, umutla beklenen ama gerçekleşmeyen çağrı rakamının üstünde bir fiyatlama ihtimalinin varolduğunu gösteriyor.....Hissede olan arkadaşlarımızın yakarışlarında haklılık pay çok yüksek ancak; herşeyde vardır bir hayır demek lazım.!Şahsi kanaatim odurki önümüzdeki 90 günlük dönem içinde hürriyet gazetesi yatırımcısına sürpriz getiriler sağlayan bir hisse olacaktır.!
    Mantıklı bir açıklama.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dandik bir grup var belli.. ne yazdığını Ne çizdiğini nede yorum yaptığını bilen yok. Bilgi paylaşmanın anlamıda yok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 1.08 üstüne atmadığımızda bold pilot gibi olur öyle arkasından bakar kalırlar 😁 sıkıntı istedikleri malı toplayıp toplamadıklarına bağlı bekleyip göreceğiz
    bu gün yarın bir kısa atak beklentim var 1.02 zorlayacakmış gibi geliyor
    umarım bu yatay band kısa sürer yoksa hep beraber bekler dururuz

5. Yıllar yıllar beklemiş hisselar var la kumarbazlar.

6. Gunun birinde sağlam fişşekleyeceksın, inşallah bizde içinde oluruz... Şimdilik dön bakalım buralarda acele etme..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

ak yatırım 7 milyon mal çekti tahtadan bakalım kim bu baba yiğt
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

8. ALICI-SATICI atabilecek var mı ?

Sayfa 864/983 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz