Sayfa 11/560 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. hocam 4 katı talep gelmiş pzt resmi olarak ne kadar talep geldiğini açıklarlarsa diğer hisselerindede artış olabilir diye twitterda yorum yapıyorlar, bu durumda bizde alamadık ya da çok az alabildik o zman:/

2. 4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak

3.  Alıntı Originally Posted by EARTHQUAKE Yazıyı Oku
    4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak
    asında doldurarak talebı tamamlamalı örneğin 100000 lotta talep etse kısı bası 5000 lotsa o kadar vermeli.ytd

4. işlemle ilgili bişey yazmadılar daha ama başta arz fiyatı pahalı diye yorumlamıştılar twitterda sonra şirketin geçen yılki cirosuna göre bu yılki cirosu yüksek geldi bu yılki cirodan hesaplarsak değeri 20 küsurlarda olur demiş tahtadan girerim yazmış şimdi 2-3 sa öncede yüzde 7,5 iskontolu olmuş oldu fiyat o zaman demiş belki pegasusta olduğu gibi bunu da arttırırırlar yazmış benim borsadan çok anladığım yokta twitterdan okuduklarımı yazdım doğrudur yanlıştır bilmem.ytd

5. Safkardan iyi kar aldık bunda da 1 ay beklerim en kötüsü olmadı çıkarım.... insanlar neden bu hisseye ön yargılı.... etkileniyorum ben almayanlardan

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EARTHQUAKE Yazıyı Oku
    4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak
    Ziraat yatırıma sordum işlem tarihi ile ilgili net bi gün söylemedi önümüzdeki hafta içi herhangi bi gün olabilir dediler.

7. 3000 lot yazıldım az lot verirse bi daha halka arzda hisse almam kim önce yazıldıysa istediģini ver sonradan gelen borsada alsın ...ytd..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Azıcık 500 talebe 125 gelecekse eğer ilk durakta inerim...bu ne abi kimse istediği lotu alamayacak gibi duruyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/560 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •