Sayfa 275/570 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    4 saatlik bollinger bayaa daraldı , harekete gebe
    Bugünü eksi kapatmazsa iyi gene.

2.  Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Bugünü eksi kapatmazsa iyi gene.
    kendi bilir mako burda...gözzzünden çıkarılan çomaklar tekkkkerine sokulmak üzere hazır ve nazır.

3. arkadaşlar bu kadar erken karakterini göstermesi biraz yıkıcı oldu belki ama bir yandan da iyi oldu diyebilirmiyiz acaba?çünkü kime sorsam kimle konuşsam bir diyor beş işitiyorum bu ırz peçetesi için demediği kalmıyor...şimdi bu ağzıyla kuş tutması lazım ki yeni müşteri bulsun...eh elindeki mako her şartta saplıyor eee biribirilerine saplayarakda her gün yara alıyorlar.bu arada patron göbeğini kaşıyor para kasada...tamam o zaman "kuş tutsun ağzıyla"

4. tahta bugün ilk defa normalleşme sürecini gösteriyor , kapanışa doğru galiba şimdiye kadar hiç görmediğimiz yukarı hareket yapacak gibi duruyor..

ilk defa gün içinde görüp bir daha göremediği en yüksek işlem fiyatını gördü 14,73

5. endeksdendir endekden...seni şerrreflii seni

6.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    endeksdendir endekden...seni şerrreflii seni
    Sayın Mako şartlar nasıl ne düşünüyorsunuz düşündüğünüz gibi mi hareketleri, saplayabiliyor musunuz

7.  Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Sayın Mako şartlar nasıl ne düşünüyorsunuz düşündüğünüz gibi mi hareketleri, saplayabiliyor musunuz
    sayın ruyaminruyasi,çomağın teker ve gözz ilişkisi kuruldu.bu çomaklar tekerden çıkarsa gözzzüne gözzzünden çıkarsa da tekerine saplanır bu net...bu belli bir disiplin içerisinde devam eder.
    evet bu gün yazdım gözzzzüne sapladım diye ordan da çıkardım tekerine sokmak için şartların oluşmasını bekliyorum yani eğilmesi gerek hem de beğencem yani...
    tabi gönül isterdi ki yatırım yapalım hissedar olalım bu da hisse olsun temettülerimizi alalım yıllık belli bir de kar zarar neyse makul bir şey yaşayalım.ama şerefli 15 günlükken başladı cinliğe.

8. sayın forum üyeleri iyi akşamlar diliyorum hepinize kalın sağlıcakla

Sayfa 275/570 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •