Sayfa 298/458 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Hacim geberik

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. bizim gibi küçük yatırımcının bu hissede çok büyük bir beklentisi var hisse ise o beklentiyi yansıtmıyor her yukarı yönün sonu hüsran oluyor tek şans 3 .5 gün az da olsa yukarılardan kapaması cuma günü yükseliş canıma tak dedi 23.44 den satarak 2 bine yakın zararla çıktım p.tesi 22 .50 22.80 arası gelirse tekrar alacagım yoksa artık işim olmaz 4.5 ay öncede zararla ayrılmıştım hisse 40,00-45.00 fiyatlardan zararla ayrılıp 22 -23 fiyattan tekrar alım yapmam sattıgım hissenin iki katı hisse almama yaradı böylece 3.5 günlük yükseliş eski zararın çogunu karşıladı 22 il3 23 fiyat aralıgı yeni zararımıda rahat karşılar düşüncesi ile zararda olan arkadaşlara ALLAH gönüllerine göre versin.......

3. Marbaş aldığı hisseyi bir kaç gün içerisinde günün ortalamasından atta hatta alış fiyatının altında zararla satmayı seven bir bir aracı kurum olarak gözlemliyorum. Günlükte ve haftalıkta alıcı sanki tahtayı yükseltmemek için hazırlık yapıyor.
    Citi tuhaf hareketler yapıyor genelde belli hedefle hareket ederken KLMNA'da alıyor ertesi gün satıyor tekrar alıyor dolayısıyla haftalıkta aylıkta ortada yok.
    Tahta iyice hassaslaştı en ufak gelişmelerde ani tepkiler veriyor ve küçük yatırımcının artık çokta ilgilenmediğini düşünüyorum. Yukarıdan alıp da zararını kapatmak isteyenler hariç.
    Kanaatimce teknik / bilanço değil KAP'a düşecek haberleri bekleyen bir görünüme sahip ve güzel şeyler yapabilmek için alıp kenara koymaktan ziyade takip edilmesi gerekiyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi düşüncem yukarılarda iş yapacak gibi.
    Banker, size güzel havalarda bir şemsiye verip, yağmurlu bir gün geri alan adamdır.

4. nasıl bir hisse bu ne zaman alsam mutlaka aldıgım yerin altına düşüyor pamuk ipliği ile baglı sanki.ufak bir esintide fırtına gibi işlem yapıyor. oynak balina sözü gibi her saniye de bir tıkla her defa degişik fiyat çıkıyor

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 298/458 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •