Sayfa 1026/1081 İlkİlk ... 2652692697610161024102510261027102810361076 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,201 - 8,208 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Cevdet kardeş 8- 10 TL dolar dyon ruyami gördün krizde bile en fazla yüzde 40 çıktı dolar kaç yaşındasın biriyim kaç kriz gördün ben 4 kriz yaşadım borsada hayal kurma insanlarida böyle etkileme hakkında suç duyurusu yaparım kardeş

2.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Cevdet kardeş 8- 10 TL dolar dyon ruyami gördün krizde bile en fazla yüzde 40 çıktı dolar kaç yaşındasın biriyim kaç kriz gördün ben 4 kriz yaşadım borsada hayal kurma insanlarida böyle etkileme hakkında suç duyurusu yaparım kardeş
    cevdet arkadaşın dediğine katılmaya bilirsiniz
    ama bende sizin gördüklerinizi eksik gördüğünüzü düşünüyorum
    1993 yılında Tansu çiller zamanın da dolar
    1 ay içinde 11500 den 44000 e çıkmış
    ve sonrasında 33000 lerde oturmuştu
    2016 sonunda 3,54 olduğunu düşünürsek

ha bu arada çıkar düşer bir iddiam yok

bir de şu suç duyurusu tehdiniz çok komik
    bir ara sosyal medyada çıkan yaşlı adam gibisiniz
    kürtaj yapıyoruz ararım 155 i gibi

siz suç duyurusunun asılsız ve gereksiz yapıldığı durumlarda ne ile karşılaşacağınızı öğrenin de önce
    sonra başınız ağrımasın

ararım 155 i
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,679
     Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    1993 yılında Tansu çiller zamanın da dolar
    1 ay içinde 11500 den 44000 e çıkmış
    93 değil 94

14.500 ocak 7
    42.xxx nasan 7 de gördü. 3 ayda

44 gördüğünü hatırlayamadım..

93 ocak 8.6 94 1 ocak 14.5

http://paracevirici.com/doviz-arsiv/...merikan-dolari
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

Hissenet milletvekili seçimleri anketimize oylarınızı alalım
    oylar kesinlikle gizlidir
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yazmayalım lütfen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Volbor kardeş sizin akliniz alıyorsa 8- 10 TL ye bir şey demiyom ayrıca daha bunamadim çok şükür sağlığımız yerinde ama çıkıp böyle 8_10 diyenlere de kızıyorum akp li değilim ama bu ülke bizim onun nakite geçmiş sanırsam yada dolar almış 10 TL olmasını istiyor al para senin ama ortalığı karıştırmaya gerek yok dolarda 50..000 bin kazandan ne olur onun açısı yine bizden çıkacak bu ülke bizim başka ülkede yasamiyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Volbor kardeş sizin akliniz alıyorsa 8- 10 TL ye bir şey demiyom ayrıca daha bunamadim çok şükür sağlığımız yerinde ama çıkıp böyle 8_10 diyenlere de kızıyorum akp li değilim ama bu ülke bizim onun nakite geçmiş sanırsam yada dolar almış 10 TL olmasını istiyor al para senin ama ortalığı karıştırmaya gerek yok dolarda 50..000 bin kazandan ne olur onun açısı yine bizden çıkacak bu ülke bizim başka ülkede yasamiyoruz
    Memleket açısından bakıyorsunuz eyvallah da bu topraklar hepimizin, aynı gemideyiz.
    Yalnız cevdet beye bu ortamı sağlayanın hiç mi suçu yok.
    Mesala cevdet bey , siz , ben bu ülkede yaşayan fertleriyiz.
    Başımıza yönetici olarak seçilenlerin yanlışlıklarını ve yanlış yapmak için israr eden hangi siyasi parti olursa olsun görmek gerek miyormu.
    Siz ce kaç kişi soruyor 2 ay önce ile bugun arasında ne değiştide FAİZ 500 puan artırıldı .Bizim gibi kaygan ekonomilerde zamanında müdahale gerekli inatlaştığın an elinde olan silahlarda işe yaramaz.
    Çeşitlendirelim örnekleri FED in faiz artışlarına gideceği zaten çok çok önceden belli idi ,
    O zamanlar cari açık, enflasyon , faiz üzerine çalışmalar önlemler alsaydın bu dalga boyları bu kadar tahribat vermezdi.
    Cevdet beyin dolar olayı bu anlattıklarımla bir bütündür çıkar iner ,ama piyasada o volilite hep yaşanır.
    Sonuçta cevdet beyin beklentisinden ziyade Yönetimle alakalıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/JQQ0on.png

115 ve ozellıkle 111 cok onemlı

belkı son bır cosku verılır ...sonra kızılderelı fıkrası

Kızılderili avı
    Temelle dursun amerikaya gitmiş. işsiz güçsüz geziyorlarmış. O zamanlardada amerikalılar kızıl derilileri katlediyorlar ve her kızılderili kafa derisine bin dolar para veriyorlar... Bunlar düşünmüşler ve ava çıkmaya karar vermişler. İlk gün akşama kadar aramışlar ve bir tane kızıl derili vurmuşlar kafa derisini yüzüp asmışlar akşam olmuş ve orada kamp kurmuşlar... Tabi kızıl derililerde arkadaşlarını arıyorlar fellik fellik ve buluyorlar. Ne kadar kızılderili varsa toplanıyor yüzlrce atlı ellerinde baltalar silahlar sabah çadırın etrafında savaş naralarıyla cirit atıyorlar... Seslere uyanan Temel çadırdan dışarı kafayı bi çıkarıyor uhh oda ne yüzlerce kızıl derili. hemen içeri girip dursuna dürtüyor... KALK DURSUN KALK... PARANIN ..... KOYDUK..
    dusus eyvallah bakalim yukselisi de tahmin edebilecek miyim ?
    calismayi atarim simdi gezme zamani

endeks 97.700 ustu kapamadikca ayilar hakim olur ,lakin bu direnc gecilirse saglam tepki gelir

her belirsizlik endeks onunde bi tumsektir
    1 secim
    2 ohal

bu ikisinden kurtulmak bile 5+5 tepkiye neden olabilir en az kanimca ...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...83#post1740183
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. https://resmim.net/f/oFiBwt.png

97.900 onemlı sonra sert sekılde 106 mumkun sankı ...

x100 dolar

https://resmim.net/f/Z04ZN1.png
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 1026/1081 İlkİlk ... 2652692697610161024102510261027102810361076 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •