Sayfa 17/115 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 129 - 136 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Haber var 5 milyon dan 16 bucuk milyona cıkarmışlar istikrar fonunu pazartesi etkisi olabilir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 5.45 ten geldik bakalim...

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bunu da millete yıkar geçerler , GYO ların durumu içler acısı .. hangisi kar etmiş ki bu kar edip dağıtsın .

dikkatli olmakta fayda var , kolay gelsin ..

5. 49 milyon kar var sermaye 30 milyon durum 5.50 demir attı ne inerim ne cıkalım modu

6. Halka arzdan alanlar için yazıyorum. Eğer geri alım taahhüdü kapsamında hisseleri 5,61 tl den geri vermek istiyorsanız yarın ve pazartesi günü kurumunuza başvurmanız gerekmekteymiş. Şirket yetkililerinin söylediği bu şekilde.
    Bu durumu kap'a öda diye yollamanız gerekmiyor mu diye sordum ''biz gerekli görürsek yollarız'' diye cevap verdiler hazretleri. Bu kadar ciddiyetsizler yani.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Halka arzdan alanlar için yazıyorum. Eğer geri alım taahhüdü kapsamında hisseleri 5,61 tl den geri vermek istiyorsanız yarın ve pazartesi günü kurumunuza başvurmanız gerekmekteymiş. Şirket yetkililerinin söylediği bu şekilde.
    Bu durumu kap'a öda diye yollamanız gerekmiyor mu diye sordum ''biz gerekli görürsek yollarız'' diye cevap verdiler hazretleri. Bu kadar ciddiyetsizler yani.
    Bilgi için teşekkürler

Derinlik olan varsa lütfen paylaşalım

Sayfa 17/115 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •