Sayfa 195/786 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Peki sn kardesim, 2.12ye kadar cekilme bekliyomusun???
    Sn kirif 2.12 ye çok mu uzak

VKİNG

2.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku

VKİNG
    %10 cokmu yakin?

3.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku

VKİNG
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım her gitmeyen kagıdın forumunda kavga var ama kucuk yatırımcılar olarak sabırlı olun matematik yalan söylemez ben bile cok ucuz oldugunu düşündügüm bir kagıdı satıp buraya geldim forum eskilerinden tek bir ricam var patronların föto ile ilgileri varmı hic oldumu veya haklarında bir iftira varmı cunki bu kagıt matematiginde dışına cıkmış başka bir boyutda şuannedeni nedir acaba.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ..Arkadaşım sanırım ters flama Diregidir o çok açıtır.

.....Karnım ağrıdı gülmekten ALLAH senide güldürsün
    .....Bir arkadaşın yorumuna dün çok gülmüştüm gecende ve bugünde biraz bulaştım ********ler flama direginin ucunu yine bize deydirdiler
    ......Dikkatimi ceken duca alışları var bir aydır günde 70-90 bin kadar alıyorlar fon olsa biraz yüksek alır almanyadaki soydaşlar alabilir diyecem bu duce üzerinden onlarda satmadan alırlarmı bilemem genelde merilinç de bıyıklı çokta duce de pek yoktur bir aydır topalam 300 bin civarında almış bir umudum var duce nin alışları yoksa moonhan arkadaşın dediği gibi bir grrup al sat yaparak pirim yaptırıyor 2 lerde 2.40 getirip vermeye başlıyor. ytd.

5. Onu speğe sormak lazım 5 kurum üzerinden işlem yapılıyor hareketleri ve takasları sizi yanıltmasın. İş bugün de 1.7 milyon işlem yaptı sabah yukarı sürdü 220k ile sonra 26 ya dek 400k bastı y kredi p tesi alış salı satış bugün tekrar alışta. Bunlar gurup hareketi ve tekniğe uyup uymama onlara kalmış, bazen teknikçiyi de avlarlar şu anda 27 ara destek oluyor 2 dir oraya çekip tekrar aldı

6. Geçenki 2.62 çıkışı citi ve doçe saysesinde oldu yabancı normalde alır ve tutar hemen çıkmaz ve çıkmayacak kağıda da kolay kolay girmez hele bu tipe asla girmez tahminim yabancı değil bunlar . Ben sözümün arkasındayım hedef vermem ama bunlar grup hareketi doçe 3 gündür alıyor 2 gün sonra belli olur takasta invest ve ak genelde bunlara virmanlar bakalım kısmet

7. Sakal operasyonu var kardeşim. Divan şiirinde sevgiliye ulaşmak isteyen aşık maşukun zülfünün tellerine dolanırmış, bizimki de öyle bir şey biz de sakallara dolandık ne sevdamızdan vaz geçebiliyoruz ne de sakaldan kurtuluyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım her gitmeyen kagıdın forumunda kavga var ama kucuk yatırımcılar olarak sabırlı olun matematik yalan söylemez ben bile cok ucuz oldugunu düşündügüm bir kagıdı satıp buraya geldim forum eskilerinden tek bir ricam var patronların föto ile ilgileri varmı hic oldumu veya haklarında bir iftira varmı cunki bu kagıt matematiginde dışına cıkmış başka bir boyutda şuannedeni nedir acaba.ytd
    Bu jokeri kimse kale almiyomu bende burda mal alicam yokmu bilgisi olan yada varda bilerek kimse sesmi cikarmiyo

Sayfa 195/786 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •