Sayfa 521/681 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. evet 2 lotla bir sey olmaz 1 de olsa 40 ta olsa burdayiz tamahkarlik başka eğer bana dediysen elimde 10 15 lot olsaydi.yarisini 30000lerde verirdim zaten.rlc44.seçimleri kastettiysen iş biraz uzar sanırim.yinede kararı herkes kendisi verecek

Yarın eksiden artıya geçebilir
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. canları nereye isterse oraya götürürler biz burada piyonuz ister 1000 istrse feza ya biz seyirciyiz vagonun başında onlar biz yolcu

4. yarın inşallah yanılırım ama bu ysk borsa nın an.s beledi yanılırım umarım

5. Hıcbırşey olmaz bence piyasalarda bu beklenti zaten satın alındı.. Gun sonu ya çok az eksi yada artı kapanmasını beklerim, ama usd nın çıkması sıkıntı nerde duracağıda bellı değil.. Burası ıçınse sureç uzayacak gibi uzadıkça burayıda gevsetebılırler.. Yukarıdakılerın pekte umrumda değil dolar fln onlar kendi işinde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Tavan hayırlı olsun..
    Meksa tek başına çizdi..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tavanda alışta bekleyen 2 adet de benim işin garibi bir ben bir de meksa
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hıcbırşey olmaz bence piyasalarda bu beklenti zaten satın alındı.. Gun sonu ya çok az eksi yada artı kapanmasını beklerim, ama usd nın çıkması sıkıntı nerde duracağıda bellı değil.. Burası ıçınse sureç uzayacak gibi uzadıkça burayıda gevsetebılırler.. Yukarıdakılerın pekte umrumda değil dolar fln onlar kendi işinde..
    gidecek klnma ve isatr ve iskur grafiğine bak sadece tavan tavan gitmeyebilir

Sayfa 521/681 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •