Sayfa 6/853 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 41 - 48 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bilançoyu bekliyorum artık, inşallah hepimiz için hayırlısı olur.. İnşallah en kısa zamanda gelir ve Doğan grubu bi yamuk yapmaz...
    sizi yakınen takip ediyorum hocam uzun vade beklentiniz nedir temel analiz1 hocam

2. hayırlısı bakalım..

3. pasta olsada yesek

Sent from my SM-C7000 using Android mobile app
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

4.  Alıntı Originally Posted by paradise Yazıyı Oku
    sizi yakınen takip ediyorum hocam uzun vade beklentiniz nedir temel analiz1 hocam
    Benim şahsi görüşüm, uzun vadede Milaz arazisi atıl kalamaz, muhakkak bir şekilde değerlendirilir, çünki Sultanbeyli ve otoyolun dibi... Yani arsaa aldım, üzerine yattım, gözüm kapalı fiyatı çıkmış, düşmüş beni ilgilenirmez, diyen pastanın büyüğünü yer..

Kısa vadede çıkar, iner, çıkar, iner doğal olarak, değerlemeden gelecek sonuç belirleyici olur...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Benim şahsi görüşüm, uzun vadede Milaz arazisi atıl kalamaz, muhakkak bir şekilde değerlendirilir, çünki Sultanbeyli ve otoyolun dibi... Yani arsaa aldım, üzerine yattım, gözüm kapalı fiyatı çıkmış, düşmüş beni ilgilenirmez, diyen pastanın büyüğünü yer..

Kısa vadede çıkar, iner, çıkar, iner doğal olarak, değerlemeden gelecek sonuç belirleyici olur...

Asla yatırım tavsiyesi değildir
    sayın hocam raysg da tam isabet nedir acaba öneriniz

6. Bugünün pastasını atma imkanı olan var mı?

Sayfa 6/853 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •