Sayfa 223/398 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. cılız harekete devam.dün sanırım milleti dökmek için yaptılar taban hareketini.11 martta genel kurul var.hayırlısı bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by berkaraman Yazıyı Oku
    cılız harekete devam.dün sanırım milleti dökmek için yaptılar taban hareketini.11 martta genel kurul var.hayırlısı bakalım
    Sayın berkaraman kendi aralarında paslaşıyorlar hacim yok alıcı satıcı çok cılız kademeler boş kimseyi döktükleri yok ciddi bir baskı var piyasadaki lotlar sayılı satıştaki malında yüzüne bakmıyor ne yapmak istiyorlar anlamış değilim turizm kağıtları bugün alıcılı ama bütün beklenti inşaat ruhsatı umarım sezon bitmeden hallederler kalın sağlıcakla

Bazı şirketlerin genel kurul tarihleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 10 bin TL ile tahtayı p.ç ediyorlar. Hayret bir şey.

5. "Memlekete hizmet, bir insanlık ve vatan borcudur".
    Vehbi KOÇ

Vefatının 23. Yılında saygıyla anıyoruz.

Umuyoruzki evlatları ve torunları onu huzur içinde uyutur.

6. rus uçak kazasından önce aldığım bu güne kadar taşıdığım hisseleri sattım. bu iş yönetim becerisi isteyen bir iş. maalesef bu kalan 2 kardeşte yapamıyor sadece maaltta değil tüm koç holding hisseleri benim için bitmiştir. Mustafa koçun yeri doldurulamaz bunlar bu işi bilmediklerini beceremediklerini belli ettiler.vadeli mevduat gelirinde bile zarar açıklayacaklardı az kalsın.

kalın sağlıcakla

7.  Alıntı Originally Posted by rainmantr222 Yazıyı Oku
    rus uçak kazasından önce aldığım bu güne kadar taşıdığım hisseleri sattım. bu iş yönetim becerisi isteyen bir iş. maalesef bu kalan 2 kardeşte yapamıyor sadece maaltta değil tüm koç holding hisseleri benim için bitmiştir. Mustafa koçun yeri doldurulamaz bunlar bu işi bilmediklerini beceremediklerini belli ettiler.vadeli mevduat gelirinde bile zarar açıklayacaklardı az kalsın.

kalın sağlıcakla
    Satıp satmama tercihi size aittir ama tespitiniz çok yerinde bende çakıldım kaldım spk derhal bu şirket için harekete geçmeli defalarca yazdım olan bitenleri otel bu yılda büyük ihtimalle gümledi

8. Bu dönemde 20.000.000 USD+KDV kirayı peşin almak çok büyük başarı, 20.000.000 USD'yi eline yüzüne bulaştırmak ise ÇOOOOK büyük başarı.. Tebrikler...

Sayfa 223/398 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •