Sayfa 75/335 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 593 - 600 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    O yazıyı yazan arkadaş hissede olan biri olsa ve deseki ya bu hisseyi aldım ama araştırdığımda bu hissenin fiyatı yüksek keşke almasaydim falan filan amenna ama hissede kuruşun yok gelmiş yok alınmaz falan filan oyuzden boş konuşmuş dedim bu hisse 2015 senesinde 25 dolar seviyelirinin üzerine çıktı bugün ise 6 dolar seviyelerinde şirket ne işi yapıyor yazılım turkiye de yazılım olarak üzerine firma var mı yok her yıl kar yapiyormu yapıyor yurd dışında faaliyetleri varmı v bunlardan kar beklentisi var mı var ben bu hissenin zamanı gelince pozitif ayrisip yukarılara çıkacağını düşünerek ilk etapta 4000 bin hisse aldım ve çok güvendiğim bir abimin tavsiyesi ile daha öncede bu hisseden o abi sayesinde az çok birşeyler kazanmıştım gene bekleyeceğim nasipten para kazanmak varsa kazaniriz aslan çimento da 1 yıl bekledim hisseyi aldığım günün ertesi günü artı 15 binde satmadim sonra düştü 3 ay sonra gene artı 20 yaptı gene satmadim sonra ekside satıp dolar aldım dolardan kar ettim aslan çimento alacakken sattığım fiyatın altında güvendiğim bir abi bu hisseyi önerdi yıllar sonra bende aldım hakkımızda hayırlısı kazanmakta var kaybetmekte
    Hayırlı kazançlar. Yazılım sektörü deniliyorsa bir de ayakları yere bassın isteniyorsa tercih logo olabilir. Link te bir tercih ama bunun yanında fazla spekülatif. Benım tercihim link artı döviz pozisyonu ve her yıl sonuna doğru yazdığı faaliyet karı bunun temel sebebi, logo ve link in hareketleri son dönem de benzestıgı için logo yu da göz hapsinde tutuyorum

2. Hissenin fiyatı çok ucuz 4 Kasım'da İran'a yapılacak ambargo sonrası bize nekadar etkileyecek belli olsun eğer genel olarak bir sıkıntı olmazsa sene sonuna kadar 40 üzeri ne çıkmasını bekliyorum

3. Bu fiyatlardan bu kadar satıcı gelmesi pek inandırıcı değil . Baskı var gibi ... ytd ...
    Bugün birileri gölgede oturuyorlarsa uzun zaman önce baskalari agac diktigi icindir " Warren Buffet"

4. Bu şekil çıkaracakları güne kadar götürebilirler inşallah çıkacağı gün yakındır demekten başka birşey diyemeyiz yoksa borsa 100 bin olmuş logo gibi bir hisse buralarda ne işi var en kötü durumda şuanda 38 falan olurdu

Logo en çok yatırımcısını üzenlerin başında geliyor, Metro gibi olmuş yukardan bastılar şimdi kağıt da hiç tepki yok , yatırımda inatlaşmanın anlamı yok , geri alım kararı fos çıktı daha da geriye geldi, şimdi satış haberi , 20 lerden bu kağıdı toplamamak için hiçbir sebep kalmadı
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

6. Bu hissenin 20 ye düşmesi ni sadece bu hisseyi çıkartacak olan insanlar düşürebilir hissede key çok fazla olduğunu düşünmüyorum bir etkimiz olmaz ama hissede güç sahibi olan değil 20 2 yede 0.2 kuruşa da düşürür ama şuan borsa yukarı çıkarken bunu niye yaptirtirsinlar çok ekrana bakıp bakıp kendimizi bunalımamak gerek hisse cikmasina karar verildiğinde çıkacaktır batık bir şirket olsa korkulur ama öyle bir hisse değil en fazla 2019 da yerinde sayar sonra gider sabırlı olan biri bu hisseden heleki buralardan hisse alırsa para kazanır ama ülkenin başına çok kötü şeyler gelir onun garantisi yok ytd

Benim anlamadığım kaç gündür 5 milyonun üzerinde işlem hacmi var, bugün de çok yüksek hisse de tık yok. Sağ cepten sol cebe yapıyorlar. Şu saatte bile 6 milyon TL lik işlem var. Sağ cep 10.000 lot koyuyor 32 TL den anında sol cep alıyor. Yoksa şimdi 35 TL lere giderdi. Bir oyunlar dönüyor ama, büyükler ne derse o olur. İllaki bir gün gidecektir. Yoksa endeks 98-99 bin olmuş bu yerinde sayıyor. 32-32,5 TL...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Daha durun tekrar 37 yapıp geri getirebilirler sırf AA bak gene 30 li rakamlara geri dönecek hissiyatı uyandırmak için satarsin çıkar arkaşından bakarsın satmazsin geri gelir gene bakarsın oyuzden hedefe saklanmak ve beklemek gerek

Sayfa 75/335 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •