Sayfa 76/423 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3379 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. endeks 2li dibi de geçti 3. dibi yapıyor. seçimler bitip imf ile anlaşma olmadan bu eşekler yürümez diye düşünürüm...abd nin bir kesiimi türkiyede Libya gibi iç savaş ve isyan çıkarma ya oynuyor.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok sıkıştı 1.22-24 arasına. Dolar da yükseliyor. Ne yapacağına karar veremedi hisse. Sabrını test ediyorlar milletin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Çok sıkıştı 1.22-24 arasına. Dolar da yükseliyor. Ne yapacağına karar veremedi hisse. Sabrını test ediyorlar milletin.

Bir şeyler olacak ama bakalım. Endeks 88 lerden 91 e geldi. Bu yükselmedi. İllaki bir tepki verecek. Umarım yukarı tepki verir.....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yükselmedi çünkü dolar da yükseldi. Yükselişe devam ederse hisseye haber gelebilir.

7. Nasıl bir haber bekliyorsunuz sayın yelloz.

8. Şirketin borç yükü artıyor. Bunu karşılaması için ya satış yapacak ya ortak bulacak ya bedelli yapacak ya da kredi çekecek.
    Uygun finansman sağlanacak bir haber olumlu etki bırakabilir.
    Bedelli olacağını sanmıyorum.
    Ortaklık ihtimali de yok gibi.
    En uygun ihtimal düşük faizli kredi ya da satış işlemi. Ki bununla ilgili bir haber yakın zamanda kap a bildirilmişti.

Sayfa 76/423 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •