Sayfa 427/427 İlkİlk ... 327377417425426427
Arama sonucu : 3412 madde; 3,409 - 3,412 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Şu anda 17 kişi okuyor, bu da malı nasıl dağıttıklatını gösteriyor, bir başka sitede roket resmi koyanları görmüştüm, sorun roketin yönünde idi, , belli ki manipülatörün adamları idi çoğu, geçen gün attığım selçuk hocanın yorumuna birebir uygun hareket ediyor, devre bile kesmece yapıyor.

Ne sabıkalı hisse imiş be birader....

Düzeltmeyi sonlandırmak için, devre kestirmeyi uygun buldu ANZ efendi,.Çok enteresan.....Ne mi oldu ?? Adam ,zevk aldı.....

2. İyice rahatlamıştır.,,.,..,..,,.... artık...!!
    %6.25 kızıl.,,.,.. 5,85..,....
    Bugünkü rahatlamayla bir müddet idare etse bari..,.,...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

3. Hesabı toptan kesti, tek seferde kırılmadık destek bırakmadı, her zaman yaptığı hareket, 1 mayısta 6.94 gören hisse 5.85 kapattı % 19 düştü oysa endeksin düşüşü % 1

Peruklu bugün aldığı iyi dilekler sonucu viskisini rahat rahat yudumlar. (İTibar önemli)
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4. Bence bilinmez bir düşüş trendine girdi ama Perihan'ın , neden 6.79 geçilsin öyle alınmalı dediği netleşmiş oldu, yani ikinci çıkışta , ayrıca son durağa gider mi bilmem ama son durak 5.35 ve 4.75 ler , umarım u dönüşü yapar yapmazsa herkese geçmiş olsun.

Tekniği kötü , bugün sabahtan öğleye nerede ise %50 çıktım ama 5.95 te durur derken, 5.85 olmasını hiç ama hiç sevmedim.Bu bilanço ile iflas masasına başvursun bari de rahat etsin..

Sayfa 427/427 İlkİlk ... 327377417425426427

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •