Sayfa 340/963 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7698 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Dialektik kardeş beni mi takip ediyorsun Türk Telekom'da varsın buraya da geldin.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    6.81 le aranızdayım dostlar.. firma en son 15.10.2010 da 6.89 la kapatmış..gerisini siz düşününn

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    6.81 le aranızdayım dostlar.. firma en son 15.10.2010 da 6.89 la kapatmış..gerisini siz düşününn
    Biz çok düşündük. Belki senin bi düşüncende vardır bizimle paylaşacak. Hissenin çok düştüğünü herkes biliyor. Neden yükseleceğini de sen anlat bakalım. Öğrenelim

3.  Alıntı Originally Posted by killer Yazıyı Oku
    son durum aşağıdaki gibidir. Franklin Templeton Investments ve Norges Bank Investment Management sürekli satışta

Templeton Asset Management Ltd. 3,772,916 8.39%
    Franklin Templeton Investments (ME) Ltd. 1,296,258 2.88%
    Norges Bank Investment Management 902,391 2.01%
    Dimensional Fund Advisors LP 427,337 0.95%
    Amundi Ireland Ltd. (United Kingdom) 211,722 0.47%
    Guardians of New Zealand Superannuation 35,500 0.079%
    Dimensional Fund Advisors Ltd. 6,948 0.016%
    satıştaki fonların ellerindekileri bitirmeye çalışmaları şaşılacak bir durum değil, o nedenle trend değişikliği şimdilik zor , tabi bence.

4. PNSUT - Pınar Süt

Hisse 4 yıldır düşüş trendin de, dönüş muhtemelen yabancı satışı bittikten sonra yada iyi bilanço sonrası başlayacaktır. Hissede müthiş bir potansiyel var. Hem teknik hemde temel analiz açısından. Yükseliş trendine girdiği zaman 40 lı seviyeleri aşacağını tahmin ediyorum, daha önce gördüğü 500 milyon dolar piyasa değerini dikkate alır isek. 15 yıldır borsadayım hem teknik hem temel açıdan böyle bir potansiyele daha önce hiç bir hissede rastlamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hoş bulduk arkadaşlar, uzun zamandır takibimde, bir iki kez girip ufak karlarla çıktım..Şirketin borçları ve boykotun etkili olduğunu düşünüyorum bu düşüşte, ancak almış olduğu ihale, piyasadaki dominant yapısı, borçların çevrilebilir durumda olması sebebi ile bu hisseye girme ihtiyacı duydum.. Ekim 2010 da dolar kuru 1.4 iken firmanın fiyatı 5 dolara yakın iken bu gün 1 dolar en basit açıklaması bu aslında..bu kademeden itibaren ufak ufak toplamak lazım

6.  Alıntı Originally Posted by Şefgarson Yazıyı Oku
    Dialektik kardeş beni mi takip ediyorsun Türk Telekom'da varsın buraya da geldin.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    aklın yolu bir kardeşimm

7. Trend dönüşünden bahsetmek için çok ama çok erken....
    Trend dönüyor/dönecek diyebileceğimiz temel bir argüman/hikaye şu an için yok elimizde...
    Teknikçilerde sanırım şu an yükseliş trendinden bahsetmiyorlar

Tepki yükselişi...?
    Evet...
    O bile yarım yamalak...
    En ufak bir endeks geri çekilmesin de anın da kırmızıyı yakıyor...

Endeks,Pnsüt ü de peşinden sürükleyebilirse ne âlâ

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Trend dönüşünden bahsetmek için çok ama çok erken....
    Trend dönüyor/dönecek diyebileceğimiz temel bir argüman/hikaye şu an için yok elimizde...
    Teknikçilerde sanırım şu an yükseliş trendinden bahsetmiyorlar

Tepki yükselişi...?
    Evet...
    O bile yarım yamalak...
    En ufak bir endeks geri çekilmesin de anın da kırmızıyı yakıyor...

Endeks,Pnsüt ü de peşinden sürükleyebilirse ne âlâ

saygılar/başarılar
    trend dönüşü yok, olması için 7,28 üstüne atması lazım öncelikle..ama iyi sinyaller alıyorum ufaktan

Sayfa 340/963 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •