Sayfa 523/963 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Eyvallah sn anatolien35..
    Malesef orada hayatımın hatasını yaptım, takaslara aldanıp bır gun önce tüm malı boşalttım ve akabinde tavan serilerini başladı çok inanıyordum ardyz ye ama kaçırdım fırsatı nasıp değilmiş elinde olanlar kazansın inşallah.. Bizde başka yerde kazanırız.. Bol kazançlar..
    uzuldum ama saglık olsun sn kwon insallah baska yerden cıkarırsın

2. Yarın ki tavan değerimiz 19,52 TL. Bakalım tavan mı açacağız , yoksa toplaya toplaya mı tavana varacağız.

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    maliyetiniz kaç ki? sizi baya yıpratmış bu tahta..

burada hisse 12 lerden toplanırdı.. önümüzdeki hafta sonlarına doğru bir hareketlenme olursa 24-26 gibi hedef yapar görünümü var orta vade..

hissem yok..saygılar.. bol kazançlar..
    orta vade göstergeler.. dediğim gibi hissem yok ama sanırım uygun bir yerden bir miktar giriş yapabilirim..
    bol kazançlar..

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın By Akıl! Hayırlı olsun.Dediğimiz gibi mızrak çuvala sığmadı,speğin bir tarafına saplandı.
    Hayırlı olsun kardeş.
    Bir an bile pesetmemenin meyvelerini toplayacağız inşallah.

grafiği güzel görünüyor yakın dirençleri yeni geçmiş yukarıdaki dirençler de baya uzakta...
    bu kadar güzel grafiğe neden geç atağa geçti , bunu düşünüp dikkat etmek lazım...
    bazen ben bu şekilde yazınca arkadaşlar hadi ordan diyebilir....
    borsada fırsat tükenmez ama elimizdeki para mazallah tükenebilir...o nedenle fazla gaza gelmeden temkinli olmak lazım...
    burda alın almayın deyimini kimse kullanamaz zaten, sadece aklımızdaki soru işaretlerini yazıyoruz...
    illa ki herkeste var bu soru işaretleri ama bilen varsa yazarsa diye biz de şansımızı deniyoruz dillendirerek...
    lkmnh'de de bir müddet dinlenme oldu, grafiği sıkıştı, yeni hareketine bu hafta başladı..
    knfrt desen desteğe doğru süzülüyor...
    bunlarda bir nebze grafiği yorumlayabiliyorsun ama pnsut'de diğer kardeşlerin tavan serilerine rağmen hareketin gecikmesine dikkat derim...(sadece spekle ilgiliyse bu tamamen dikkat edilecek bir husus!)

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir....

330.000 var tavanda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    grafiği güzel görünüyor yakın dirençleri yeni geçmiş yukarıdaki dirençler de baya uzakta...
    bu kadar güzel grafiğe neden geç atağa geçti , bunu düşünüp dikkat etmek lazım...
    bazen ben bu şekilde yazınca arkadaşlar hadi ordan diyebilir....
    borsada fırsat tükenmez ama elimizdeki para mazallah tükenebilir...o nedenle fazla gaza gelmeden temkinli olmak lazım...
    burda alın almayın deyimini kimse kullanamaz zaten, sadece aklımızdaki soru işaretlerini yazıyoruz...
    illa ki herkeste var bu soru işaretleri ama bilen varsa yazarsa diye biz de şansımızı deniyoruz dillendirerek...
    lkmnh'de de bir müddet dinlenme oldu, grafiği sıkıştı, yeni hareketine bu hafta başladı..
    knfrt desen desteğe doğru süzülüyor...
    bunlarda bir nebze grafiği yorumlayabiliyorsun ama pnsut'de diğer kardeşlerin tavan serilerine rağmen hareketin gecikmesine dikkat derim...(sadece spekle ilgiliyse bu tamamen dikkat edilecek bir husus!)

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir....
    yukarıda belirttiğim gibi grafiği hoşuma gitti bugün aldım biraz.. bunun dışında herhangi bir bilgim yok maalesef.. diğerleri bariz balon oldu. onlar patlayınca bu da patlar mı, yoluna mı devam eder ? yaşayıp göreceğim ben şahsıma..

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kardeş.
    Bir an bile pesetmemenin meyvelerini toplayacağız inşallah.
    İyi yerden al,sabırla bekle demiş Soros.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 523/963 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •