Sayfa 132/472 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 3770 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Bilanço yaklaşıyor. Güzel bir bilanço bizi yukarı götürür

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    götürür götürür bugün yeşil yakanda senmisin yoksa?

2. Dip burasi galiba

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    götürür götürür bugün yeşil yakanda senmisin yoksa?
    Yeşil yakmak çok hoşuna gitti ki agzindan dusurmuyon. Bence sende bugün 10 lot alda; sende kurtul bende kurtulayım hatta burdaki arkadaşlar da kurtulsun. Inan hoşuna gidicek yeşil yakmak.....

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Yeşil yakmak çok hoşuna gitti ki agzindan dusurmuyon. Bence sende bugün 10 lot alda; sende kurtul bende kurtulayım hatta burdaki arkadaşlar da kurtulsun. Inan hoşuna gidicek yeşil yakmak.....

ben yükümü almışım patronun keyfini bekliyorum sen hala meselenin benim senin 10 lotla yeşil yakmak yada kırmızı yakmakla alakalı olmadığını anlayamamışsın senin anlayacağın da yok sen 10 lotla yeşil yakarsın biride gelir 10 lotla kırmızı yakar bak dün 30 lotla yüzde 6 çıkan kağıt bugünde 100 lotla yüzde 7 en çok düşen kağıt hemde endeksin çıktığı bir günde senin zihniyetindeki insanların oyuncağı olmuş bir senet bi daha yazıyorum bu tür sığ senetlerin ne zaman gideceği belli olmaz patron ne zaman isterse bunu anla artık sabredemiyorsan sızlanmayı bırak git endeks kağıdı al...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ben yükümü almışım patronun keyfini bekliyorum sen hala meselenin benim senin 10 lotla yeşil yakmak yada kırmızı yakmakla alakalı olmadığını anlayamamışsın senin anlayacağın da yok sen 10 lotla yeşil yakarsın biride gelir 10 lotla kırmızı yakar bak dün 30 lotla yüzde 6 çıkan kağıt bugünde 100 lotla yüzde 7 en çok düşen kağıt hemde endeksin çıktığı bir günde senin zihniyetindeki insanların oyuncağı olmuş bir senet bi daha yazıyorum bu tür sığ senetlerin ne zaman gideceği belli olmaz patron ne zaman isterse bunu anla artık sabredemiyorsan sızlanmayı bırak git endeks kağıdı al...ytd
    Bana bak birdaha bana cevap yada laf yazma. Ben 10lot alırım almam seni ilgilendirmez. Ben konu kapansın istiyorum sen hala hakaret ederek ortami kasıyorsun. Bu sana son yazım

6. Piyasa değeri 10 m dolar altına düştü tekrar. Böyle giderse ulusta iki üç daire parasına kadar düşecek

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 10 m dolar altına düştü tekrar. Böyle giderse ulusta iki üç daire parasına kadar düşecek

Defter değeri 4 milyon küsur. Yani 1 milyon dolar bile değil. Piyasa değeri bilancodan 13 kat büyük. Sonuçta gerçek olan bilancodur.

8. İyi günleri yedi yasaklar c den bile çıkarmadilar kağıdı

Sayfa 132/472 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •