Sayfa 937/989 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Dirilmez bence.
    Abi dirilene kadar burdayım diye sen dedin ilk inanmıyoruz ama ayrılamıyoruzda hisseden gibi oldu

2. Ben bu hisseye yıllarımı verdim. Kızım doğmamıştı daha bu hisseyi aldığımda. Onun geleceği için dedim yatırım yaptım. Ben bu hisseyi satarsam borsadaki tüm pozisyonlarımı sorgularım.

Ciro hedefini tutturacaktı yapacaktı 6 aylıkta 2.5 milyar ciro atacaktı 500-600 milyon kar. O zaman derdim ki aks kovanı diski bu işi tuzu biberi. Ama tencerede taş kanıyorsa tuz atsan ne biber atsan ne taş yine taş.

ilk çeyrek genele göre gayet başarılıydı. Üstüne yaşanan bu fiyat hareketi bilanço ile desteklenen değerleme olacağını hissettirdi.
    Böyle bir sonuç asla beklemiyordum. Üstüne kote edilen hisseler var. işlerin yoluna girmesini bekleyeceğiz giden yine ömürden gidecek. Canımı sıkan bu biraz da...

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Abi dirilene kadar burdayım diye sen dedin ilk inanmıyoruz ama ayrılamıyoruzda hisseden gibi oldu

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ben bu hisseye yıllarımı verdim. Kızım doğmamıştı daha bu hisseyi aldığımda. Onun geleceği için dedim yatırım yaptım. Ben bu hisseyi satarsam borsadaki tüm pozisyonlarımı sorgularım.

Ciro hedefini tutturacaktı yapacaktı 6 aylıkta 2.5 milyar ciro atacaktı 500-600 milyon kar. O zaman derdim ki aks kovanı diski bu işi tuzu biberi. Ama tencerede taş kanıyorsa tuz atsan ne biber atsan ne taş yine taş.

ilk çeyrek genele göre gayet başarılıydı. Üstüne yaşanan bu fiyat hareketi bilanço ile desteklenen değerleme olacağını hissettirdi.
    Böyle bir sonuç asla beklemiyordum. Üstüne kote edilen hisseler var. işlerin yoluna girmesini bekleyeceğiz giden yine ömürden gidecek. Canımı sıkan bu biraz da...
    Kısa vadeli yükümlülüğe bakınca bir bedeli kaçınılmaz gibi patron bedelli için nakit yaratmak için malları satıp üstüne bedelli açıklayabilir

4. Ben yıllardır bedelli istiyordum zaten. Zamanında yapsa borç yükünü hafifletirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    aynen bu şirkete ve patronuna hiç bir zaman inanmadım ama ayrılamıyoruz da doğru tespit sayın rodrigo 3 yılı geçince böyle oluyor hele bir de para kazanamayınca artık inada biniyor...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

6. adam utanmadan kap atıyor finansalların yeri yanlış yazılmış sehven seanstan sonra düzeltilecekmiş de bilmem nede ...ne bileyim sizin yanlışlıkla yaptığınızı milleti zarara uğrattınız tam davalıksınız aslında hepimiz şirketi dava etmeliyiz...madem yanlışlıkla attın doğrusunu atmak için seans sonunu niye beklersiniz...sizin bu alengirli işlemleriniz blançoda oynamalarınız ne zaman bitecek ya kaç yaşına geldiniz hala aynı...yazıklar olsun...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    adam utanmadan kap atıyor finansalların yeri yanlış yazılmış sehven seanstan sonra düzeltilecekmiş de bilmem nede ...ne bileyim sizin yanlışlıkla yaptığınızı milleti zarara uğrattınız tam davalıksınız aslında hepimiz şirketi dava etmeliyiz...madem yanlışlıkla attın doğrusunu atmak için seans sonunu niye beklersiniz...sizin bu alengirli işlemleriniz blançoda oynamalarınız ne zaman bitecek ya kaç yaşına geldiniz hala aynı...yazıklar olsun...
    Sonucu değiştiren bir hata değil

8. Şu rallide pis ters köşe olduk

Sayfa 937/989 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •