Sayfa 967/990 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Tüm enerji mogan'da
    Enerjinin yarısı da dokta da bizim uyuz parsanda habire yuvarlanıyor bir oyana bir bu yana...adi sürüngen ne günahımız vardı da bu pisliğe bulaştık bilemedim.Herkez kendini sorgulasın çabuk
    Son düzenleme : mertrix; 31-10-2023 saat: 16:36.
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    2 günde -%10 allah bereket versin.
    Bu hisse için vebal almamak lazım. Ben daha yazmıyorum . Olumlu düşünenlerde umarım bu hareket sonrası 2 kez düşünerek yazar. Alınacak aldırılacak hisse değil.
    Buyrun………..

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Buyrun………..
    Veriye günler kalmış bu piyasada kafa kaldırmadı.
    Cidden bu hisse aşık olunacak hisse değil.
    Yatırımcı bazen hissesine aşık olur.
    Ben çok hisse taşıdım. Bu kadar tiksindiğimi hatırlamıyorum.

4. https://www.youtube.com/watch?v=d9eWLhlWSyQ

bu videoyu burda yatırımcı olan herkes en az 1 kez izlemiştir.
    17-20 dakika arasını bir kez daha izleyin.
    Ne hissediyor ne düşünüyorsunuz konuşalım.
    Gerçekten çok ama çok merak ediyorum.

Bir serveti oluşturmak onu büyütmek bir kenarda onu koruyup kollamak bir kenarda sanki... Dostlar alışverişte görsün diye yapılmış bir yatırım mı??? Atın şu bilançoyu da görelim ak kara neymiş... Bilanço sonrası çok şey yazabilirim....

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=d9eWLhlWSyQ

bu videoyu burda yatırımcı olan herkes en az 1 kez izlemiştir.
    17-20 dakika arasını bir kez daha izleyin.
    Ne hissediyor ne düşünüyorsunuz konuşalım.
    Gerçekten çok ama çok merak ediyorum.

Bir serveti oluşturmak onu büyütmek bir kenarda onu koruyup kollamak bir kenarda sanki... Dostlar alışverişte görsün diye yapılmış bir yatırım mı??? Atın şu bilançoyu da görelim ak kara neymiş... Bilanço sonrası çok şey yazabilirim....
    Mum benim elimde sönmüş gibi hissettim 😀,hisse fiyatı kimseyi imrendirmesin ama cimri de dedirtmesin defter değerine yakın olsun yeterli demiş sanki 😀.

6. Abi vizyon yok. 5 sene oldu o tesis açılalı 10 milyar ciro %10 kar 1 milyar atman lazım veya akıllı ve vizyonersin 6 milyar ciro 2 milyar kar atman lazım. Altında ferrari var tüp takmaya çalışıyorsun. Ferrari alır o arabayı altından. Hayatımın hatası gibi cidden aklım afsalam almıyor. Ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırıyorum.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Mum benim elimde sönmüş gibi hissettim ��,hisse fiyatı kimseyi imrendirmesin ama cimri de dedirtmesin defter değerine yakın olsun yeterli demiş sanki ��.

Açıkcası 111 den 26/10 da aldım ve çarş 118,50 ort.ile satıp dün 113,70 ort.ile geri almıştım.
    Bugün 111,60 ort.ile sattım. 5,40 lira lot başı almışım ama grafiği hoşuma gitmedi.
    Sanki daha geri gidecek gibi. Uzun vade taşıyanlar için bunların bir önemi yok ama benim gibi
    sürekli işlem yapanlar için 115 altı çöp şu anda.
    Tekrar al verirse değerlendiririm.

8.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Abi vizyon yok. 5 sene oldu o tesis açılalı 10 milyar ciro %10 kar 1 milyar atman lazım veya akıllı ve vizyonersin 6 milyar ciro 2 milyar kar atman lazım. Altında ferrari var tüp takmaya çalışıyorsun. Ferrari alır o arabayı altından. Hayatımın hatası gibi cidden aklım afsalam almıyor. Ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırıyorum.
    Dostum bak kendin diyosun 10 milyar ciro 1 milyar kâr zaten sıkıntı da bu 10 milyar ciro mümkün değil, asıl mesele kâr marjı, egeen yüzde 36 bürut kâr bizim taraf % 20 lerde,olacak şey değil, Asil Çelik bile ham malzemyi çok daha yüksek kârla satıyor, yüzde 10 kâr la çalışan bir şirket ve patronu hatta yatırımcısı teknoloji ve katma değer kelimelerini ağzına alamaz hele internet sitesinde hiç bahsedemez.

Sayfa 967/990 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •