Sayfa 12/1027 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Aslında hane halkının taşıdığı döviz pozisyonu maksimuma ve doyum noktasına ulaşmıştır. Ben kimsenin mal/ziynet satmadıkça dolar alacak parası kaldığını sanmıyorum. Son zamanın mali ağırlığı da 4.08-4,31 arası. Taşınan pozisyonlar borç zamanı geldikçe bozdurulacak şekilde taşınıyor yani min tlde herkes. mb 350-500 arası faiz arttırıp düşüş trendine sokarsa hane halkı karını almak için çıktığına benzer şelaleyle geri getirir. Sonra olağan toplantıda da 200bp koysa hem gösterge faiz eşitlenir hemde dolar/tl nerede dengelenecekse dengelenir.
    Ytd

gidip tekrar yatıyorum gürültü etmeyin az önce gürültünüze uyandım zaten
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yalnız bu hareket sürerse yarın mb müdahale eder
    Aynen, etmezse koskoca kurum niye neleri yapmadığının tartışıldığı bir noktaya gidiyor. İstediği kadar tek adam olsun, finans piyasası onun ne olduğunu bilerek duruyor burada kaç senedir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dönün bakın esas direnç 4.69 değil5.31 dediğimi görürsünüz
    doğru diyorsunuz söyleyince hatırladım hemen patron da 4.69u hemen evlatlık ilan etmeseydiniz. O da halkın çocuğu.
    Ytd

``Erdoğan, Gülen`in iadesini istemiyor``
    CHP cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bolu'da halka seslendi. Erdoğan'ın, Fethullah Gülen'in iadesini istemediğini söyleyen İnce, ``Çünkü alırsa her şeyi birlikte yaptıkları ortaya çıkacak. İkisi beraber Türkiye'ye ihanet etti Sonra FETÖ Erdoğan'a ihanet etti. Yani bu kardeş kavgası...`` dedi
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...oluda-2422970/

Dolar topiğine gelip bizleri hayın eden goygoycu, yalaka ,asalak, kral soytarılığına soyunanlara kapak olsun cevap versinler niye FETÖYÜ ABD den kırmızı bülten çıkarıp yurda getirmiyorlar ? Hayın kim ?

5.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Aslında hane halkının taşıdığı döviz pozisyonu maksimuma ve doyum noktasına ulaşmıştır. Ben kimsenin mal/ziynet satmadıkça dolar alacak parası kaldığını sanmıyorum. Son zamanın mali ağırlığı da 4.08-4,31 arası. Taşınan pozisyonlar borç zamanı geldikçe bozdurulacak şekilde taşınıyor yani min tlde herkes. mb 350-500 arası faiz arttırıp düşüş trendine sokarsa hane halkı karını almak için çıktığına benzer şelaleyle geri getirir. Sonra olağan toplantıda da 200bp koysa hem gösterge faiz eşitlenir hemde dolar/tl nerede dengelenecekse dengelenir.
    Daha bugün mallandım Döviz bürosunun sahibi arkadaşım sohbet muhabbet alanların satanlardan fazla olduğunu söyledi.
    Güvensizlik baş gösterince kaçınılmaz SON .

tüm bunların esas sorumlusu laf dışına çıkmayan mb sıdır olaya müdahale edecek onurlu bağımsız bürokratlar lazım herkesi yanıltan mb sı bence gerçek fetocular oradalar kripto pozisyonundalar doalrın mayısın başından beri hareketi ülkeye bir darbeden çok daha fazla zarar vermiştir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
    Bu arada burada paylaşılmamış vereyim.
    Artışın sebebi bu khk muhabbeti diyorlar. Spekülasyonu yapan kim acaba?
    https://twitter.com/izakyol/status/999058483201880064
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Bu arada burada paylaşılmamış vereyim.
    Artışın sebebi bu khk muhabbeti diyorlar. Spekülasyonu yapan kim acaba?
    https://twitter.com/izakyol/status/999058483201880064
    çok yerde geziyor bu.. ama tırışkadan geldi bana.

Sayfa 12/1027 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •