Sayfa 512/931 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7448 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    kuslu sitedeki dürüst ustad larin önerileriyle alan ky arkadaslarin feryat figan satislari var suan maalesef.
    onlar sattiktan sonra sevgili patronumuz yeni bir haber yeni bir hikaye yazar birsüre sonra düzen hic değismeyecek
    Adamlar komplike hareket ediyorlar. Malı alttan alıyorlar! Süsleyip vitrine koyuyorlar! 20 - 30 kademeye yeni sahiplerine teslim! Her şey o kadar aşağılıkki....
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Adamlar komplike hareket ediyorlar. Malı alttan alıyorlar! Süsleyip vitrine koyuyorlar! 20 - 30 kademeye yeni sahiplerine teslim! Her şey o kadar aşağılıkki....
    Yancıları da burada gazlama yapıyor

Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    uçacak diyenler nerde hani,
    kaçacak diyenler nerde hani,
    hep gazlayanlar nerde hani
    haniiiiii haniiiiiiiiiiiiiiii hani

grafik çizenler nerde hani,
    teknik gösterenler nerde hani,
    1 liranın üstü nerde hani,
    haniiiiii haniiiiiiiiiiiiiiii hani
    bu hissenin düşmesini en çok isteyenlerdensin nasıl bir insansın sen anlamadım gitti. Hiisenin düşmesi seni neden bu kadar sevindiriyor.
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Adamlar mal basio bildigin yok otelmis yok satismis yedirirlermi???halen millet dio kucuk yatirimci dikulsun gider=)))) he he gider

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    bu hissenin düşmesini en çok isteyenlerdensin nasıl bir insansın sen anlamadım gitti. Hiisenin düşmesi seni neden bu kadar sevindiriyor.
    Elinde olmayınca seviniyor! Zira işi bu. Yıllardır yüksekten satıp aşağıdan alıyor! Elinde mal olunca yazıları aşikar. İnanılmaz bir ego ....
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    Sen ve senin gibi burada gaz verenlerin ipliği pazara çıkıyor ya , ona seviniyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Kİm ki o, nereden bakabiliriz?
    sade bi örnek

" "Hocam o ayhan denen alçak panda ayısı bizi vkfyo da perişan etti.bizde tektu belensay hissesi diye aldik size guveniyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    Mazosisttir belki=(

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 512/931 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •