Sayfa 63/799 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Denizli- Acıpayamlı olan yok mu aramızda, aşağı mahalleye gidip de sanayi imarlı arsaların metrekare fiyatını bir öğrense de ,bizimle paylaşsa.

2. Doları spekülatif yükselten yabancı yatırımcıları cezalandırmak için alınan tedbirler, yabancının hisse satmasına neden olmuş. Filler tepişiyor, olan bize oluyor. 4,5 TL. lerde gezinen hisse 3,86 TL. ye indi. Neyse ki satmak zorunda değilim.Kısa ve orta vadede satmak zorunda kalacağım şekilde bir borç para bularak bu hisseyi almadım.Kenarda duran birikimimle aldım. Ortalık düzelince ve tabii o arada , sanayi arsası onayını alan tarlasının yeniden değerleme fiyatı geldiğinde hızla yükselip gerçek değerini bulacaktır. Şu anda görünen zararım, gerçek bir zarar değildir. Çünkü lot sayım azalmayıp, aksine, para buldukça hisseden aldığım için artmaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Denizli- Acıpayamlı olan yok mu aramızda, aşağı mahalleye gidip de sanayi imarlı arsaların metrekare fiyatını bir öğrense de ,bizimle paylaşsa.
    Cevap yok. Hissenin fiyatı 5-6 TL. lere çıkarsa , belki arsanın değerini araştıran olur.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Cevap yok. Hissenin fiyatı 5-6 TL. lere çıkarsa , belki arsanın değerini araştıran olur.
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...00283679/detay

603 ₺ istemişler m2 için. 450 olur herhalde nihayeten..
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...00283679/detay

603 ₺ istemişler m2 için. 450 olur herhalde nihayeten..
    Sağol kardeş.Bu verilere göre , şu anki 4 TL. lik hisse fiyatının ne kadar ucuz olduğunu görebiliyorsundur.

6. Sahibinden. com. a girildiğinde , Denizli-Acıpayam-Aşağı mah. deki sanayi imarlı arsalar için , metrekaresi 400 TL. ile 1400 TL. arasında çeşitli ilanlar var. Bizimki hangisine denk gelir bilemem.Bizim 172.000 metrekare arazi , sanayi arsasına dönüştüğü için, sanırım 100.000 metrekare ye düşüyor. Çünkü, arsanın % 40 lık bir bölümü, çeşitli düzenlemeler için belediyeye devrediliyor diye biliyorum.Değerleme, düşük gösterilse bile, bence, kabaca,metrekaresi 600 TL. den toplam 60 Milyon lira eder diye düşünüyorum.

yol kenarlarında dekarı 50 ila 60 bin arası sanayi arsası olduğu için az çok fark etse bile 10 miyon civarı.
    şirket sermayesi kadar arazi değeri. fena değil. zaten benim de tahminim buydu. yatırımları enflasyon a
    karşı kaybetmemiş.

yatırım tavsiyesi değildir.

acıpayam da emlakçılara bakarsanız satılık araziler metrekaresi 20 tl ile 120 tl arasın da farklı yorum yapanlar
    senarist,,,

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 63/799 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •