Sayfa 657/800 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6393 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Selam arkadaşlar inves holdingin halka arzı neden vertuya ve verusa prim yaptırmadı bu konuda görüşü olan arkadaşlardan görüş alabilirmiyiz teşekkürler. halbuki dev bir halka arz rüzgarı bile esmedi neden

2. Acsel hissemiz hızlı bir yükselişin ardından çıkışı sindirmek isteyebilir mi ? Yoksa buralardan güç toplayıp zirve tazelermi ? Birinci şık bana daha makul geliyor daha ileri zıplaması için piyasalar bozulmaz ise buralarda dinlenmeye geçebilir olası negatif bir görüntü içine girersek geri çekilmeler ilerisi için daha güzel olacaktır diye düşünüyorum düşüncelerim benim şahsi görüşüm olup ytd herkese hayırlı ve helal kazançlar iyi akşamlar

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar inves holdingin halka arzı neden vertuya ve verusa prim yaptırmadı bu konuda görüşü olan arkadaşlardan görüş alabilirmiyiz teşekkürler. halbuki dev bir halka arz rüzgarı bile esmedi neden
    Benim penceremden ve bakış açımdan ne yazıkki yapması gerekeni fazlasıyla yapıyor.Sizin sorunuza gelince 6/7 yıllık bir şirket 2019 da 3 rakamlarda oyalanırken 2021 yılı itibariyle 10 kat bir prim yakaladı az uz değil şimdi diyebilirsiniz iştraklar var sağlık yazılım enerji vs 2 sene içinde olası en iyi haberleri de fiyatın içine kattı yanlız 2022 vertunun yılı olabilir zamanı yaklaştı gibi ama ortalık bir sakinleşmeden olmaz gibi hayırlıakşamlar bu arada 9 TL den beri elimde var ve bu sene içinde 24.5 tl den elimde olanın 3 katı takfiye yaptık nasip artık yeterki piyasalar normale dönsün tekrardan hayırlı akşamlar

4.  Alıntı Originally Posted by Harun3419 Yazıyı Oku
    Benim penceremden ve bakış açımdan ne yazıkki yapması gerekeni fazlasıyla yapıyor.Sizin sorunuza gelince 6/7 yıllık bir şirket 2019 da 3 rakamlarda oyalanırken 2021 yılı itibariyle 10 kat bir prim yakaladı az uz değil şimdi diyebilirsiniz iştraklar var sağlık yazılım enerji vs 2 sene içinde olası en iyi haberleri de fiyatın içine kattı yanlız 2022 vertunun yılı olabilir zamanı yaklaştı gibi ama ortalık bir sakinleşmeden olmaz gibi hayırlıakşamlar bu arada 9 TL den beri elimde var ve bu sene içinde 24.5 tl den elimde olanın 3 katı takfiye yaptık nasip artık yeterki piyasalar normale dönsün tekrardan hayırlı akşamlar

sayın Harun 3419@
    cevap için teşekkürler ama ben invest holdingle ilgili açıklama bekliyorum ,çünkü acsel vertu ve verus bu holdingin grubunda

5. Boş şeylerle buraları meşgul etmeyin.gidin vertuya yazın. derdiniz. Burası acsel.

hey gidi günler 235 den 10k vardı
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

7.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Boş şeylerle buraları meşgul etmeyin.gidin vertuya yazın. derdiniz. Burası acsel.
    Samimiyetimle söylüyorum kusura bakmayın yanlış oldu dalgınlıkla yazmışım yanlış anlaşıldım kusura bakmayın hayırlı akşamlar

Ben bistte temele güvenmem, inanmadığım için değil, temele bakılmasıdığı için...
    Ama biraz merak ettim ve inceledim..
    Mustafa Ünal ne yapmış, helal olsun adama...
    O kadar firma o kadar güzel yönetim tebrik ediyorum kendilerini...
    Her sektörden var ve herbiri pırlanta...
    Teknik yönden ise yolu açık inşallah...
    Ytd

Sayfa 657/800 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •