Sayfa 165/309 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Haberler bu tantana haber sunar .mudahillik başvurusu kabul oldu .tebdir mahkemede görüşülecek .geçmiş olsun Rıdvan amca sana koymaz caldiginin zulalar sana devede kulak kalır.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kotdan gitmişsin .ceza yemişsin . hırsız olduğunu söylemeyen kalmamış .yatırımcı perişan etmişsin.varmi böyle bir dünya bizde orda yaşalm.

3. 50 tane davacı mahkeme günü gelecek sizden bu yapılanların hukuk önünde hesabını soracak duruşma perşembe olacağı için cumaya vakit vardaha dimi haselçin rıdo ve ekibi

4. Burda yazanlar çoğu müdahil oldu yazan kalmadı admin bu sayfayı kapatsan iyi olur.

Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    Burda yazanlar çoğu müdahil oldu yazan kalmadı admin bu sayfayı kapatsan iyi olur.

Tantanacı dayı şimdi ben sık sık işim icabı İstanbul'a gidiyorum.orada otellere her gittiğimde 1 ay kaldimmi 15 bin TL şirkete fatura çıkıyor .peki bu bahsettiginiz tedbirden sonra bizim kendimize ait yerimiz olacakmi.mesala ben kendi yerimi alsam en azından otele gitmem İstanbul'da bir yerim olmuş olur.her seferinde kalacak yer aramam.metroya 50 metre ulaşım iyi .bu mümkünmu yani kendi yerimi alabilirmiyim .

6. Sayın Adnan ek doğuş bir yer aldı Sarıyer'de 40 bin metre kare Sarıyer bildiğin köy senin bina akıllı 525 milyon gibi iş merkezi arada 27 bin metre kare fark var .sen diyorsun 200 milyon ayıp çok ayıp .fesih kararı verirse hakim karşınıza çıkacak olan çok açık artırmada benim hesaplama bir daha kanıtını koydum buraya iyi oku .1 milyar 200 değeri var o binanın marka hariç markalar marka senin olsun binadan payını ver markaları ne yaparsan yap .bir akıllı sizsiniz kolay birleşme unut başka seçenek yok .hissesini 7 TL altında veren pişman olur bunlar yüzde 90 yakalama peşinde ama nasıl yakalayacak zeki Müren de bizi görürse tabi tabi saygılar doğuş grubu adam gibi ticaret yapıyor Ferit bey sizin gibi hirsiz değil yatırımcısını duzmuyor.

Sayfa 165/309 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •