Sayfa 156/1252 İlkİlk ... 561061461541551561571581662062566561156 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Dün bazı arkadaşlar dolar 2 kuruş inince,ne oluyoruz ,geri dönüş mü başladı,demişlerdi...Bugün için de ''He's back !''
    Kardeş Moldovada usd faizi ne kadar? Türkiye'deki yabancılara sağlanan kolaylık orada da yabancılara sunuluyor mu? Kendi ülkemde alınan komisyonlardan kurtulup yurt dışında paramı değerlendirmek istesem daha akıllıca bir iş yapmış olur muyum? Eğer bilgin varsa Ukrayna'da da güzel koşullar sunuluyor mu? Aydınlatırsan sevinirim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. Deniz leasing bonosu 77 gün 20.49.182 gün 21.65 bur yıllık 22 küsür dedi 1 yıllık olan 3 ayda bir kupon ödemeli..hsbc 19.. denizbank 19.40 ..24 temmuza kadar günlükte gideceğim bakalim..75 puandan fazla umudum yok ama... 65 lira zarar ediyoruz günlük gitmekle. (Gunde)...6 gün oldu..Kimi bankacılar yukarıyı arayıp daha üstlerine soruyor faiz artar mi ne olur diye ...Kimi bankaci artırmaz diyor kimisi 100 puan ..artırmaz diyene dolar alalim o zaman diyorum artırmaz ise dolar yükselir .onu bilemem diyor ..) patates 2.50 ye geldi .domates 4 kilo 10 çanakkale başladı sokak aralarinda.. lakin ben pek inanmadım çanakkale olduğuna ...karpuz büyük marketlerde 1 lira ..ilce manavlarda 1.5..sardalya 30 ..istavrit olta 40..çipura market 25 lira 300 gr lik idare eder...koyun keçi sert peynir 27 inek 22 (yenecek kıvamda )kanat 15 18 ..kemiksiz but kalça 15..kanat almam kemik yalamaya diğeri lop et ..kırmızı et pahali... kiyma kasapta 46 kuşbaşı 48 ..elektrik faturalari ört 100 120 geliyor ..su 50 70 ..kıyafet vak vak...dugunlere gr.altin 190 cok yakinlara kucuk.. uzaklara 100 tl..şu anlık yaşanır durumdayız anlayacağıniz...

3. Günlükte en iyi getirilerden birisini ISTANBUL KISA VADELİ FON getiriyor. Valör T+0. 13:00 ten önce emir verilirse Aynı gün işlem oluyor. Yıllık getirisi %19 civarına denk geliyor son 1 haftadır. Stopaj %10. Para piyasası fonlarından azıcık daha iyi. Mevduat ile başabaş sayılır.

http://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=IST

Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    aracı kurumda boştaki parama günlükte % 18.46 dan baglıyor...bankalar aylık 18-19 baglıyor...yok böyle bişey...

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Trump: Faiz artışı konusunda FED il hemfikir değilim. Faiz artışı bize zarar verir.

Telefon bağlantısı:
    Frederic Mischkin FED guvernörü: Önümüzde ibretlik bir örnek var . Türkiye'nin başkanı merkez bankasına baskı yapmak istedi sonuç yükselen enflasyon ve ciddi anlamda zarar gören ekonomi oldu.
    Eylül de o faizler artmayacak...

Yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Amerika resesyona girince sağlam patlayacak. Şu anda iyi bir dönemde olduğu için bunun mirasını yiyor. Resesyon anında Çin Avrupa birliği ve dünyanın geri kalanı pis saldıracaklar , çiğ çiğ yemeleri bile mümkün.
    Yani savaş çıkacak.. 3. Dünya.. Şaka yapmıyorum.. Beklentiler ööle..

6.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Eylül de o faizler artmayacak...

Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Yani savaş çıkacak.. 3. Dünya.. Şaka yapmıyorum.. Beklentiler ööle..

Savaşlar artık ticaret üzerinden olacak. Doların rezerv para özelliğini baltalayacak çeşitli uygulamalar devreye sokulabilir. Dünya devletleri Amerika yüksek bir cari açık vermeyi kabul ettiği ve bu kanalla dünya üretimine talep yarattığı için doları rezerv para olarak kabul ediyorlardı. Al gülüm ver gülüm idi. Trump şimdi gülü vermem diyor. O nedenle rezerv para gücünün de sarsılmasına engel olamayabilir. Savaş bu doğrultuda olacak diye düşünüyorum. Klasik bir konvansiyonel savaş beklemiyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Kardeş Moldovada usd faizi ne kadar? Türkiye'deki yabancılara sağlanan kolaylık orada da yabancılara sunuluyor mu? Kendi ülkemde alınan komisyonlardan kurtulup yurt dışında paramı değerlendirmek istesem daha akıllıca bir iş yapmış olur muyum? Eğer bilgin varsa Ukrayna'da da güzel koşullar sunuluyor mu? Aydınlatırsan sevinirim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Moldova ve Ukrayna bankalarına güveniyormusun?

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Moldova ve Ukrayna bankalarına güveniyormusun?
    Moldovada bankalardan 1 milyar dolar buharlaştı
    Moldovada bankalardan tam 1 milyar dolar kayboldu. 4 milyon nüfuslu ülke için bu rakam GSYİHsinin yaklaşık yüzde 12,5ine denk düşüyor.

http://www.fortuneturkey.com/moldova...harlasti-11690

Sayfa 156/1252 İlkİlk ... 561061461541551561571581662062566561156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •