Sayfa 496/534 İlkİlk ... 396446486494495496497498506 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Dolar beklediğim gibi yine düştü ama 4 saatlik dolar grafiğine göre ya son kez yukarı hamle yapıp düşecek ya da direkt düşecek dolar. Fed ne yumurtlar bilmiyorum ama longlarimdan vazgeçmedim halen. Kıyamadım kuzularima

2. Grafiklere düz baktım, ters baktım, yan baktım ve İ-NA-NA-CAK-SIN hpy dedim kendime. Yarın sabah artı gap sonrası yine yatay piyasa olabilir, cuma günü biraz.daha yukarı falan filan ama pazartesiden cumaya ve temmuz ilk haftası sağlam yükseliş gelecek. Buna İ-NA-NA-CAK-SIN hpy!

3.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Grafiklere düz baktım, ters baktım, yan baktım ve İ-NA-NA-CAK-SIN hpy dedim kendime. Yarın sabah artı gap sonrası yine yatay piyasa olabilir, cuma günü biraz.daha yukarı falan filan ama pazartesiden cumaya ve temmuz ilk haftası sağlam yükseliş gelecek. Buna İ-NA-NA-CAK-SIN hpy!
    Döviz konusunda tahmin edilemeyen yerlere düşebiliriz hiç belli olmaz. Dolar kadar kıl kaptığım başka bir enstrüman yok. Yani var da bist30 hisselerinden biri ve burda yazmak istemiyorum. (50 kurusa dusse gene almam o ayrı) Harici olarak piyasa yükselişine inanmakla beraber aklımı kurcalayan bir şey var. Piyasayı domine eden devlerden birinin uzun süredir patinaj yapması. Evet banka hissesi değil bu dev.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Döviz konusunda tahmin edilemeyen yerlere düşebiliriz hiç belli olmaz. Dolar kadar kıl kaptığım başka bir enstrüman yok. Yani var da bist30 hisselerinden biri ve burda yazmak istemiyorum. (50 kurusa dusse gene almam o ayrı) Harici olarak piyasa yükselişine inanmakla beraber aklımı kurcalayan bir şey var. Piyasayı domine eden devlerden birinin uzun süredir patinaj yapması. Evet banka hissesi değil bu dev.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dövizde ben de dile getirilemeyecek yerleri bekliyorum. Endekste de öyle tabi. 0.50 olsun isterse dediğiniz hisseyi bildim galiba ama patinaj çekiyor dediğinizi bulamadım.

Ayrılık zamanı geldi. 1.2 centte görüşünceye kadar tüm Dostlara bol kazançlar diliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ayrılık zamanı geldi. 1.2 centte görüşünceye kadar tüm Dostlara bol kazançlar diliyorum.
    Abi gerek yok ayrılığa ve bana kalirsa dolar bazlı hedefin için baya bir zaman geçecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. Güzel bir artış yaşadıktan sonra eksi kapanış döndüğünü gösteremedi bana. Bu akşam daha detaylı çalışacam grafiklerime ama şuan baktığım.kadsriyla aşağı dönmüş değiliz. Seçim sonucunA kadar yükseliş durdu görülüyor en kötü ihtimalle. İ-NA-NA-CAK-SIN rallimiz devam ediyor/ edecek diye düşünüyorum.

Sayfa 496/534 İlkİlk ... 396446486494495496497498506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •