Sayfa 54/529 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    kardeşim varsayım larla grafiği yorumlamaya çalışmak uzmanlık alanım değil sadece önceki durumlarla acaba bir sonuca varırmıyız diye çabam ...

sağol mehmet abi de şimdi yön yukarı mı aşağı mı olur o konuda fikrin nedir? Sisteme göre yukarıya da işte sen ne yapardın bu durumda?

2. krdmd saatlik

yakın plan

burası da gdçilirse sistemsel olarak uçar bu.şimdilik tobo senaryosu devam, short devam.

3. Bu paketten sağlam çıkarsak bile abd tdi verisi varmış bir de.Yahu arkadaş enflasyon verisi, damat halayı, abd nin tarım dışı istiğdamı.Ne dolu birgün avradını gündeme koyduğum palası

4. Kısa vadeli grafiklerdeki önceki figürlerle birşeyler elde edebilirmiyiz *

amacım kesinlikle ben bildim egosuyla hareket etmek değil ...

5. ilker hocam sana destek bendende sort

6.  Alıntı Originally Posted by kemo Yazıyı Oku
    ilker hocam sana destek bendende sort
    Kemal abi paçalarına dikkat et. Rüzgar var valla 15 dakikası kalmış. aboowwww

7. hocam kavgada yumruk sayılmaz ne yedigimiz kadar ne attıgımızda onemli paket derken ne bekleniyor daha dogrusu sen nebekliyon bu paketten

8.  Alıntı Originally Posted by kemo Yazıyı Oku
    hocam kavgada yumruk sayılmaz ne yedigimiz kadar ne attıgımızda onemli paket derken ne bekleniyor daha dogrusu sen nebekliyon bu paketten
    ne bileyim abi. ben öyle ekonomist havasıyla yazamıyorum.Hazine bakanı kemer sıkacaz demiş 100 günlük bir paket açıklayacakmış.İçinden ne çıkarsa beğenir pyasa, bu paket malumun ilanı mı olur birşey bilmiyorum.Şimdilik short devam ediyorum.Algım şuan öyle.başka da köyden yarın geldim abi ben.

Sayfa 54/529 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •