Sayfa 224/344 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Maholuk yapma mehoo.Anlasilan zevk almaya bakiyorsun kacinilmazdan.Bol kazançlar mehooo.

2. Borsada islem goren tipe donusturulmesinden bahsediyor.metin kuruda 600 bin lot kalmisti.Dememekki o lotlar borsada islem goren tipten degildi. Yoksa bunlar extra mi

3.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Maholuk yapma mehoo.Anlasilan zevk almaya bakiyorsun kacinilmazdan.Bol kazançlar mehooo.
    benim ne yaptığım seni bağlarmı..neyin kaçınılmazı..senelerdir kazıklanmış insanlar var burda ne yapsınlar 6 bin 7 bin belkide 8 bin maliyetliler ne yapsın sözde helalci.. bu zarardakileri hesap ettinmi..ettiysen senin helal kazancın var ya destekle... yok desteklemem dersen..sen oku bildiğini anlatmadan..karışan olmaz...hiçbişey bilmiyorsan bu seçimler arefesinde yatışa devam et..hossiklik niye yapma dedim bilirmisin...kağıt kötü zarardayken fiyat bu cıvarlardaydı. kar etti yine yerindeydi. şimdi geçen yıl 3 aylığa göre gerçek bir düzelme emareleri var. bunlara ilaveten seçimler zamanı. değilmi şimdi...o yüzden hossikliğe gerek yok dedim...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Benim konu hakkinda fikri olan var mi

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    benim ne yaptığım seni bağlarmı..neyin kaçınılmazı..senelerdir kazıklanmış insanlar var burda ne yapsınlar 6 bin 7 bin belkide 8 bin maliyetliler ne yapsın sözde helalci.. bu zarardakileri hesap ettinmi..ettiysen senin helal kazancın var ya destekle... yok desteklemem dersen..sen oku bildiğini anlatmadan..karışan olmaz...hiçbişey bilmiyorsan bu seçimler arefesinde yatışa devam et..
    Maho kardeş bizimde isyanımız buna.Sen hem kazıklamadan bahsediyorsun hemde sipege laf artırmıyorsun.Zarardakileri sen destekle sen savunuyorsun spegi ve kağıdı yazdıklarin çelişiyor maho kardeş

6. 670bin satış,620bin alış sadece50bin lot eksiyle 10 akdeme aşağıdasın samat.

7. açılışta A1capitalle aşağı bastın 1,318 ortalama ile 170bin lot. şimdide farklı farklı aracı kurumlar üzerinden topluyorsun. sonrada virmanlıyacaksın tekrardan. bildim değilmi spek? bunu çok yapıyorsun taktiğini değiştir.

8. seçim arefesindeki hisseye ihaleler alan ve alması muhtemel hisseye neler yapıyor speğe bak sen

Sayfa 224/344 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •