Sayfa 871/1024 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ve arkadaş haklı, o kitabı okumadan şu an içine girmekte olduğumuz 1929 buhranı benzeri dünya krizini ve nedenini ve olacakları anlamak bence çok zor.
    Sizin gibi duyarlı insanları görmek mutluluk verici.En önemli bir konuda bile işi sulandırıp,illümünati,tapınakçı,mason,dersesiz insanların gerçekleri öğrenmesini engellersisiniz.Üstelik bu kitabı yazan insan 2. dünyavaşını öngördüğü halde ,savaştan önce ölmüş bir insandır.
    --- ben şunu söylüyorum;vatanını seven herkes lütfen Yahudi protokollerini okusun....

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    En son geçen hafta girdim,altınıza mesaj yazan arkadaş,şaka yapıyor herhalde,Türkiye de şu an en düşük makas aralığı bu bankada,tfx target Türkiye finans a ait,suudi ve Türk ortaklığı 100 bin tl mevduat garantisi bankalarla aynı,ben kullandığım zamanlarda hiç kilitlenme yaşamadım,ancak bakınız:enpara vb,yoğun saatlerde kilitlenme olabilir,
    Rxpu arkadaş finans kuruluşlarının kanuni durumlarının bankalardan farklı olduğunu söylemişti,araştırınız,bildiklerim bunlar kullanıcı olarak,ayrıca mobil uygulamasıda var,5 x 24,karar sizin...YTD...
    Çok teşekkürler detaylı yazınız icin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    kriz bu kez kötü geliyor. alabileceğim neredeyse bütün tedbirleri aldım. bundan bir iki seviye yüksek tedbir, herhalde yakalayıp işkence etmesinler diye intihar etmek olurdu...
    Bunu söyleyince aldığınız bütün tedbirleri yakmış oldunuz.Ne anlama geldiğini anlayan biri tedbirinizi çözebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by poyyeb Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaklaşık 2 yıldır tfx kullanırım..
    Makas aralığı Kuveyt Türk den ile en iyi banka..
    Emir fonksiyonu var..
    Stop if done if done oco gibi...
    Piyasa değerinde satarken sıkıntı çıkıyor anında pips yükseltip sattırmıyor..ama grafik analiz eder emir verirseniz hiç bir şekilde bu olumsuzluklara maruz kalmasınız..
    Şuan itibariyle gram altın türk lirası makası eskiden 0.4 0.5 TL iken şimdi 1 ile 0.75 arası geziyor..
    Dolarda 0.01 ile 0.02 iken şimdi 0.3 TL de makas...
    Hiç kullanmayanlara bakmayın..
    En azından hesap açtırın dursun..
    Mobilden de PC de olduğu gibi emir vs sistemi de var..o yüzden ben tavsiye ederim ama tfx nde büyüsü kaçtı..
    Tek artı yani ne alırsanız alın mesela altın gibi fiziksel olarak bankadan talep edebiliyorsunuz.. Kuveyt ve tfx iyidir..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın üye sadece kullandığım için söylüyorum,burada kaldıraçlı işlem yapılmıyor,sadece kendi paranızla oynuyorsunuz ve arbitraj yapıyorsunuz.YTD..
    Tfx kaldıraç yok..var da bizim haberimiz mi yok

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bu vıop falan işinden hiç anlamam.Okuduklarımdan anladığım merkez dolar dağıtıyor ,elinde de dolar yok, ama ben dolar veririm size diyor.E gavur bu dolarları alır zamanı geldiğinde merkezi şeeder.Ama şeetme işi biraz ileri tarihte olur.Yanlış mı anlamışım forumdaşlar.Yok yok elime her para geçişte gram altına devam.Bu işler karakolda biter.Bu kafayla biz zaten kötüye giden bir dünyada evin yolunu bulamayız.Her gün ayrı bir zihni sinir projesi çıkıyor.Ne inşaat sektörüymüş arkadaş ya ))))) Batmasın diye ne güneşler batacak.Hoş faiz artsada olay değişmez dolar düşer piyasa göçer,sonuç gene mokoko gene mokoko )))))))
    Seçim bölgelerinin tamamında müteahit aday vardı.Vatanı kurtarsın diye müteahite oy ver meclise gönder.Ondan sonra bir şekilde devasa betonları diken o müteahite ekmek yedirme.Adalet mi bu.Madem oy verdin gerekirse torununu borçlandırıp kurtaracan o müteahiti,adamlar işlerini son ağaç kalmayana kadar heryere beton dökerek en iyi şekilde yaptı,seçenin boynunun borcudur müteahitin borcu.

7. OsmanGazi ve YavuzSelim köprülerini cami avlusuna bırakıp tüyme durumu olabilir mi?

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Tfx kaldıraç yok..var da bizim haberimiz mi yok

Arbitraj modülünü kullananlara yok, teminat modülüne dönüştürürseniz var.

Sayfa 871/1024 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •