Sayfa 202/1030 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. En iyisi suanda aktifin nkoloy bonosu..hem gunluk hemde stopaj stresi yok.. zaten yuzde 10 ona göre de oran vermisler zaten.. günlük 26.5 hic fena degil bence 10 gunde bir kapat yeniden ac daha yükseğe geliyor oran

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Anadolubank ile daha önce çalışıp kötü tecrübesi olan varmı. Temditleri nasıldır acaba? Çıkışta eft sınırı vb sorun çıkartır mı. Milyon üstü iyi oran, şu an günlük burgandayım, eğer bunu vermezse Anadolubanka geçebilirim, bu oranı bana da verirlerse...
    Anadolu ve burgan la çalıştım. Anadolu müşteri hizmetleri süper. Burgan telefonunuza bile zor bakarlar . Sadece anadoluda eft miktarını girişte belirleyin. Anadoluda daha memnun kalırsınız...

[QUOTE=uci;2636067]Değerli formdaşlarım bu 60 gün içinde stopaj ın son günlerine kadar buradan şube ve oran ve miktar yazarsanız çok iyi olur yönümüzü ona göre belirleyelim. Ben kasım son hafta %30 dan bulursam 367 gün %0 stopaj düşünüyorum. Tabiki sadece düşünce sizlerin yorumlarınızı oranlarinizi bekliyorum.
    Cuma günü tebbank %26 dan bağlandı 2 aylık.
    Marifetli %24
    Cepte Tep %25
    Şu an en iyi oranlar bunlar

LG-H818 cihazımdan

Bende ayni dusunce icerisindeyim ama soyle bir durum var.
    30 dan 1 yillik bagladiniz bu eski stopaja gorw 33 e denk gelir. Asagida sayin bonocunun dedigi gibi 33 fazlasi veren olursa kulliyen hasar olur. Mb bir faiz arttirimina daha giderse bankalar kesinlikle bu oranlari gececektir. Hatta benim tahminim kasima kalmadan bir artis daha yapilacaktir bankalar tarafindan. Ytd

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Kasım son hafta 35-40 bile bulunur....Şimdiden 30’a dayadı bile.

4.  Alıntı Originally Posted by uci Yazıyı Oku
    Değerli formdaşlarım bu 60 gün içinde stopaj ın son günlerine kadar buradan şube ve oran ve miktar yazarsanız çok iyi olur yönümüzü ona göre belirleyelim. Ben kasım son hafta %30 dan bulursam 367 gün %0 stopaj düşünüyorum. Tabiki sadece düşünce sizlerin yorumlarınızı oranlarinizi bekliyorum.
    Cuma günü tebbank %26 dan bağlandı 2 aylık.
    Marifetli %24
    Cepte Tep %25
    Şu an en iyi oranlar bunlar

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı düşünce bende de mevcut sanki mevduatta %30 gibi oranlar tepe nokta olacak daha üste çıkma ihtimalini düşük görüyorum bankalar zaten kredi vermeye istekli değiller onlarında mevduat tarafind

an yavaştan doyum noktasına ulaşacağını düşünüyorum ta ki forumda yazildigi gibi yüksek faizli hazine bonusu tarzı uygulama olmazsa eğer

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler ellerinize sağlık... şu durumda benim için mükemmel 5,88 altındaki her alış rakamı benim için bulunmaz nimet yeterkki gelsin o rakamlar o nedenle tl den mevduata girip 5,88 ve alınta opsiyon yapmak inanılmaz 5,50 de olsa ben 5,88 den de alsam mükemmel çünkü emin olun 5,88 e gelse balıklama atlardım

Teşekkürler
    rica ederim.. ancak arkadaşlar haklı, alt limit konusunu atlamışım.. onu bir öğrenmek lazım şu anda nedir diye.

6.  Alıntı Originally Posted by kerem_goksoy Yazıyı Oku
    İş Bankasının forumdaşlar tarafından pek sevilmediğini ve kullanılmadığını biliyorum ama bu aralar $ için oran soran oldu mu acaba? TCMB faiz kararı öncesi 100K $ için 3.50-3.70 gibi oranlar duydum. Akbank ve Yapı Kredi ile oranları kıyasladığımda 4-4.50 gibi vermesi gerekiyor en az ama var mı bu oranlarda alabilen?
    Vakıfbank 4,5 veriyor cuma günü pazarlık yaparken sormuştum 32 gün için

Mevduat faizi icin dikkate almaniz gereken asil unsur tcmb politika faizi degil enflasyondur. Normalde bu faiz artirimi ile beraber enflasyonda gerileme olusmasi gerekir ama tam tersine yuzde 20 uzeri enflasyon ivme kazanarak cok daha yukarilara cikabilir.

O yuzden parayi uzun sureli baglamak risklidir. Ulkede dolarizasyon devam ediyor. Bu faiz artirimi sadece yaraya pansuman yapmistir, geride kalan kotu kosullar devam ediyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Mevduat faizi icin dikkate almaniz gereken asil unsur tcmb politika faizi degil enflasyondur. Normalde bu faiz artirimi ile beraber enflasyonda gerileme olusmasi gerekir ama tam tersine yuzde 20 uzeri enflasyon ivme kazanarak cok daha yukarilara cikabilir.

O yuzden parayi uzun sureli baglamak risklidir. Ulkede dolarizasyon devam ediyor. Bu faiz artirimi sadece yaraya pansuman yapmistir, geride kalan kotu kosullar devam ediyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tek silahımız ovp..
    Ben sadece mevduat değil olan birikimin mevduat gibi temettü veren şirketlerden cuzzi miktarda %10 gibi erdemir Tüpraş Sasa ASELSAN gibi şirketlere
    Kalanı ise mevduata dövize ve altına yatırılması gerekliliğini düşünüyorum..
    2019 da çok umutlu değiliz o yüzden bu aşamalar da orta vadeli bakılması en kötüsü 6 ay durulmalı diye düşünüyorum..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 202/1030 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •