Sayfa 304/1030 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Kaçta açıklanacakmış OVP, belli mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Merkez bu yil kolay kolay artik faiz falan arttirmaz...%33 guzel oran...mevduat karsiligi %29.70 nete gelir...aktifteki miktar 300 k....ekimde enflasyon yuksek gelsede oranlarda iyi kumaşi buldunmu terzide dikdirmek gerekli...yoksa kumaşi bit pazarinda bulabilirsin....en azindan aralik blanco donemine kadar...zaten aktifte 90 gun baglamami tavsiye etti daha uzun yapma dedi...eski musterileri ve opsiyon musteriside oldugum icin oranlarda maximum neyse bana onu verirler...bende meblaga bakmazlar...

Chucky...............yeşil parkali bebek
    28 bono faizinde mk 26,50 ise 33 de mk 31,5 olmaz mı? Yoksa ben mi yanlış mantık kurdum. Temmuzda da mb arttırmamıştı ama bankalar yine de temmuzda ağustosta artrırdılar. Bonoda stopaj indirirmini bir sonraki dalgaya saklanan kurşun olarak görüyorum. Hayırlısı üstad. Kafan rahatsa gerisi boş.

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Para faize akar dedik ama borsaya akıyor. Dolar daha da geriler, endekse para girmeye devam ederse faizi düşürmeye başlarlar.
    Bu büyük bir hata olur, zira borsaya akan para civa gibidir, faizin dövizi tutuğu gibi istikrarlı tutamaz. O nedenle tcmb'nin borsadaki hareketlerden bağımsız olarak faizi (özellikle reel faizi) kaydadeğer bir süre yüksek tutması gerekli. Borsaya güvenerek TL'nin stabilite kazanacağını düşünmek ve ona göre strateji oluşturmak döviz spekülatörünün ekmeğine yağ sürer.
    Geçmişten ders alınmalıdır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    En para o kadar düşük kaldı ki, 100 bin altına günlük 18 veriyor, vakıfbank arı hoşgeldin bitince bile 18.50 verir oldu. En paranın hiçbir cazibesi kalmadı.
    Ayın enparalısıysan günlük 19.

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. 1 Mio tl üstü bugün max oran nedir arkadaşlar

6. Pek fazla teknik veriye dayalı değil ancak içgüdüsel olarak bağıra bağıra gideceğini düşündüğüm bir borsa olmasına rağmen hergün rakam takip etmekten sıkılıp %29'la 1 aylık mevduatımı bağladım.
    Tüm ekranları da son kez bakıp 1 aylığına kapatıyorum, bakalım 1 ay sonra nasıl bir piyasayla karşılaşacağım. Bu işlemi sabah yapmıştım, bu saate kadar bile kafamdaki kağıt olan garanti %7'ye yakın prim yapmış. Kısmet bakalım.
    Herkese bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Pek fazla teknik veriye dayalı değil ancak içgüdüsel olarak bağıra bağıra gideceğini düşündüğüm bir borsa olmasına rağmen hergün rakam takip etmekten sıkılıp %29'la 1 aylık mevduatımı bağladım.
    Tüm ekranları da son kez bakıp 1 aylığına kapatıyorum, bakalım 1 ay sonra nasıl bir piyasayla karşılaşacağım. Bu işlemi sabah yapmıştım, bu saate kadar bile kafamdaki kağıt olan garanti %7'ye yakın prim yapmış. Kısmet bakalım.
    Herkese bol kazançlar
    Endeksin maşallahı var. Kriz mriz etkilemiyor

8. Bugün dolardaki düşüşün %0.0001 inin bile ovp ile alakası yok ....bakın bakalım reale geçen haftaya göre %3 değerli bakın rubleye geçen hafta en düşüğe göre %5 değerli ....TL bunlardan geç kalmıştı bugün kapatmaya çalıştı arayı....reisi cumhur kaç gündür konusmasaydi belki bugun 5.80 deydi ..ovp den hava gazı çıkar diyenlerdenim büyük tutarlı kesinti gelmezse doların nereye çıkacağı belli olmaz...

Sayfa 304/1030 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •