Sayfa 496/1030 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    2 gündür eft limit arttırım talebim var hala 30bin olarak duruyor. akşam yeniden mt görüştüm fakat max 500bin olabileceğini söyledi. benim talebim 750k idi. bakalım ne zaman 500bin olacak.
    Talebimiz gerçekleşmeden parayı göndermeyin, hemen yaparlar
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Günlükte max kaç oran var acaba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    25.5 Alternatif

3. finanstan oran alan var mı hiç arkadaşlar ..

4.  Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Doların faizinden ziyade doğru noktalarda ve dar makaslı bankada almak daha önemli bence.
    Uçuşa geçtiğimde devede kulak kalıyor ama bahsettikleriniz

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    225 k icin 27.5 teklif etti reddettim. 30 dediniz oyle hesap acmistim dedim. 30 olana kadar beni aramayin dedim.
    2 gün önce 28.5 teklif ettiler ben 29 istiyorum dedim onaya gönderdiler gelen cevap çok saçmaydı hesap açalım 29 u bugün veremeyiz siz parayı gönderin bir daha değerlendirelim dediler şakamısınız siz başvurumu iptal edin bir daha da beni aramayın dedim 10 dk sonra genel müdürlükten aradılar birde biz deneyelim 29 talebinizi yeniden iletelim dediler ne yaparsanız yapın 29 olmadan beni bir daha aramayın dedim. aramadılar (miktar 100 k)

Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Uçuşa geçtiğimde devede kulak kalıyor ama bahsettikleriniz

Doğru noktada almak, uçuşa geçmeden almak demek, geniş makaslı bankadan alırsanız bahçe makasının kestiği dolar uçamıyor

Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    %20 enflasyonda % 24 ile kur riski almaktansa ,düşen doları alıp aylık % 7 de faize koymak mı? Ne dersiniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Suan dolar almak sacma.nereye kadar dusexegini bilmiyoruz. 7 faiz diyorsun elindekini bilmiyorum ama sana mak getirecegi 300-500. Bunu getiren dolar 0.1 duserse edecegin zarar enaz 5000 dir. Ytd

Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Stopaj kararını 30 Kasım da akşam açıklarlar uzatıp uzatmayacaklarını. Yani iş işten geçince. Böylece uzamama ihtimali endişesiyle birçok kişi uzun mevduat bağlar. Sonra da bence şak diye uzatırlar. Ama bu kumar oynanır mı bilemiyorum.
    Sepetmi yapmali acaba? Parayi ikiyr bolup bir kismini yuzde 5 stopajdan baglayip kalan kismini sizin dediginiz gibi aralik sonunda baglamak mi? Ytd

Sayfa 496/1030 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •