Sayfa 966/1000 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by tovw23 Yazıyı Oku
    Milletin eline iyi verdiler yukardan dolari
    Misal bu cümle birilerinin eline dolar verme falan ,doları yukardan alan ve zarar eden yatırımcıların canını sıkan bir cümle.Bence maksadını da aşan bir cümle.E o zaman dolar 2 ay sonra ağustostaki gibi bir dalgayla 10 a gitse ne olacak.Bu arkadaş forumda bu iletisi varken foruma ne yazacak di mi.Baya kendini bağlayan bir yorum olmuş bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Misal bu cümle birilerinin eline dolar verme falan ,doları yukardan alan ve zarar eden yatırımcıların canını sıkan bir cümle.Bence maksadını da aşan bir cümle.E o zaman dolar 2 ay sonra ağustostaki gibi bir dalgayla 10 a gitse ne olacak.Bu arkadaş forumda bu iletisi varken foruma ne yazacak di mi.Baya kendini bağlayan bir yorum olmuş bence.
    Keskin sirke küpüne zarar ...

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Epikurus burda beni tanıyanlar kimseyle dalga gecmedigimi iyi bilirler..varsa bir suç yönetimi bilgilendirirsin arkadasim.yonetimde gereğini yapar..burda savcı yada hakim olmaya çalışmayın.ama önce üslubunu değiştir.sence bu üslup sana yakışıyor mu ? Benim sorduğum soru ise dolarda fiziki yada bankada hesap açmanın bir alternatifi olup olmadığı yönünde..ama dediğim gibi üslubun hos değil...şimdi benzer bir üslupla sana yazsam senin hoşuna gider miydi ?dediğim gibi orda şikayet butonu var..basabilirsin..ama burda insanlara bu şekilde bir tavır göstermek doğru değil.gecmiste arkadaşın yazdıkları da beni ilgilendirmez..ben sorduğum soruya cevap almak istedim ..mantikli cevabı da o verdi.hepsi bu..

neyin bana yakışıp yakışmadığını boş verin iyi teknikçi dostunuzun yanılsamasına bakın siz

Adam USD için 30 ay 4,93 ü geçemez demiş
    üstelik tek grafik eklemeden

onun bu iddiası üzerine sadece 1 ay sonra bu dolar 7,20 yi görmüş
    tamı tamına bu 4,93 ün % 46 üstünü görüyor

bunun adı yanılsama imiş
    tekrar ediyorum adamda biraz utanma olsa gelir bu öngörüden sonra bir öz eleştiride bulunur

bu cümlenin asıl hedefi siz değilsiniz

bence zampard onun sadece tavsiye kısmını eleştiriyordu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    neyin bana yakışıp yakışmadığını boş verin iyi teknikçi dostunuzun yanılsamasına bakın siz

Adam USD için 30 ay 4,93 ü geçemez demiş
    üstelik tek grafik eklemeden

onun bu iddiası üzerine sadece 1 ay sonra bu dolar 7,20 yi görmüş
    tamı tamına bu 4,93 ün % 46 üstünü görüyor

bunun adı yanılsama imiş
    tekrar ediyorum adamda biraz utanma olsa gelir bu öngörüden sonra bir öz eleştiride bulunur

bu cümlenin asıl hedefi siz değilsiniz

bence zampard onun sadece tavsiye kısmını eleştiriyordu
    Pekala hedefi ben değilsem özür dilerim... ozaman üstüme alinmiyayim..iyi geceler.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Birileri düşecek 4 olacak diyecek yataya bağlayacak diyecek birileri çıkacak 8 olacak 9 olacak diyecek. Piyasa da böyle oluşacak. Bu iki taraf birbirini asla ikna edemeyecek. Edememeli zaten. Sonunda bir taraf haklı çıkacak, kaybeden taraf ya kıvıracak ya da sessizce kenardan izleyecek bir süre uğramayacak buralara
    Şimdi şöyle açıklayayım..burası yükseliş başlığı ya, ben hergün çıkıyorum bu başlıkta dolar 7 TL olacak diyorum..sizde doğal olarak soruyorsunuz gerekçeniz nedir kardeşim..size cevap vermiyorum..bir diğeri başka bir gün gerekçe soruyor, ben diyorum ki gerekçem TA..tamam o zaman getir bakalım senin gerekçeni öğrenelim..yok benim prensibim TA yayınlamıyorum forumda vs..

Ertesi gün devam ediyorum..dolar 7 TL olacak 5. sayım..siz soruyorsunuz abowww siz elliotcumusunuz..yine cevap yok..

Sonraki günler tekrar yazıyorum..dolar 7 TL olacak..nihayetinde sıkılırsınız değil mi..

Neyse uzattım burada yazan pek çok kişi genelde gerekçelerini sunar..aklınıza yatar yatmaz ayrı konu..hatta dersiniz ki sonuçta adam yanılmıştır, öngörüsü tutmamıştır..normaldir..

Yoksa kimsenin amacı birilerini rencide etmek değildir..

Ha bu arada dolar 7 TL olacak..hadi sebep sorun bakalım, ne cevap vereceğim..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Şimdi şöyle açıklayayım..burası yükseliş başlığı ya, ben hergün çıkıyorum bu başlıkta dolar 7 TL olacak diyorum..sizde doğal olarak soruyorsunuz gerekçeniz nedir kardeşim..size cevap vermiyorum..bir diğeri başka bir gün gerekçe soruyor, ben diyorum ki gerekçem TA..tamam o zaman getir bakalım senin gerekçeni öğrenelim..yok benim prensibim TA yayınlamıyorum forumda vs..

Ertesi gün devam ediyorum..dolar 7 TL olacak 5. sayım..siz soruyorsunuz abowww siz elliotcumusunuz..yine cevap yok..

Sonraki günler tekrar yazıyorum..dolar 7 TL olacak..nihayetinde sıkılırsınız değil mi..

Neyse uzattım burada yazan pek çok kişi genelde gerekçelerini sunar..aklınıza yatar yatmaz ayrı konu..hatta dersiniz ki sonuçta adam yanılmıştır, öngörüsü tutmamıştır..normaldir..

Yoksa kimsenin amacı birilerini rencide etmek değildir..

Ha bu arada dolar 7 TL olacak..hadi sebep sorun bakalım, ne cevap vereceğim..
    ,

Ne zamana kadar vadeniz ,ve neden 7 lira olacak ))))))))))

7. Dolar da dusus bitiyor az kaldi asagi yeri yılsonuna dogru ya da ilk ceyrek 6 Uzeri rahat gelir

8. dolar/tl'deki hareketler doların değil tl'nin hareketleridir. dolar/tl inse de çıksa da parayı hemen harcamayacaksanız bir şey kaybetmezsiniz...

arjantin ve venezuela örneklerinde olduğu gibi dolar/tl'nin bir üst limiti yoktur, ama kesinlikle bir alt limiti vardır...

en son ve en önemli konu da şudur: dışarıdan gelen dolarlar tl'ye çevrildikten ve herhangi bir araçla değerlendirildikten sonra dışarı çıkabilmek için tekrar dolara dönmek zorundadır. eğer gelen dolarları alıp beklerseniz, dışarı çıkmak istediklerinde dolarlarınızı satmadığınız sürece dolar/tl yükselecektir, ta ki siz dolarları geri vermeye ikna oluncaya kadar... tabii bu durum sizin için geçerli, çünkü beni artık hiçbir durumda ikna edemezler...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 966/1000 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •