Sayfa 259/385 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

AKGUV Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 6665596 Yıllık Değ%:-27 Ana Ortaklık Payları: 6521305 Yıllık Değ%:-27

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AKGUV Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 6665596 Yıllık Değ%:-27 Ana Ortaklık Payları: 6521305 Yıllık Değ%:-27
    Zarar yani..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    artık azda olsa temettü verecekmi bu sene bakalım neler olacak hiç şirketi arayıp neler oluyor diyen oldumu acaba? bu yönetim binasını satınca nereye gideceksiniz başka yermi kiralayacaksınız gibi sorular soran oldumu nasıl bir yol haritası çiceksiniz diye soran oldumu satılan gayrimenküllerden gelen paraları nereye yatırcaksınız diyen oldumu acaba herkes atıyor tutuyor şrket hakkında şahsen ben aradım bir sefer pek konuşamadık orda zeynep hanım var çok meşgül bir bayan ne zaman arasam toplantıda bayan sizlerde şansınızı deneyip biz hissenizi aldık ortak olduk neler oluyor şirkkette diyen oldumu hiç

4. Buğünkü alımların devamı gelmesi lazım, geri alım yapan şirket dün itibari ile 560.000 lot alım yaptı fiyat hiç yukarı yürümedi, demek ki daha alınacak çok yol var, yazılım ihalelerinden hiç haber yok, nadıl bir hissesin aldığımıza pişman etmezsin umarım

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz sayın bd
    İnşallah ayağınız uğurlu gelir.. Teknik ve temel inceleme yapabildiniz mi? Ytd

Merhaba sayın muhabere,
    İnşallah Sizinde her şey gönlünüzce olur. Teknik gayet güzel işliyor. Ama görülen o ki uzun vadede başlangıç noktasına gelmiş. Sürprizi bol bir hisse. Temelde ise Şirket olgunlaşma sürecine daha yeni girdi, bundan sonraki hareketleri daha oturaklı olacaktır. Sabreden her zaman kazanır.
    Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    Merhaba sayın muhabere,
    İnşallah Sizinde her şey gönlünüzce olur. Teknik gayet güzel işliyor. Ama görülen o ki uzun vadede başlangıç noktasına gelmiş. Sürprizi bol bir hisse. Temelde ise Şirket olgunlaşma sürecine daha yeni girdi, bundan sonraki hareketleri daha oturaklı olacaktır. Sabreden her zaman kazanır.
    Saygılarımla
    İnşallah. Tahmini sabır süremiz/süreniz ne kadar olmalı? Bizim sabırları işin başında harcattılar. 5,80-90 larda.. O yüzden karşılıklı telkinlerle sabrımızı arttıracağız inşallah. Ytd

7. Şirketimizin 28.02.2018 tarihli yönetim kurulu kararına istinaden ; Şirketimiz hisselerinde yaşanan ani ve sert düşüş sebebi ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun duyurduğu tedbirler doğrultusunda; bu olağan dışı gelişmelerin etkisinin asgariye indirilmesi ve borsada Şirketimiz paylarında ilave likidite sağlayarak sağlıklı fiyat oluşumuna uygun bir ortamın sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla şirketimizin borsada kendi paylarının geri alımının yapılabilmesine ilişkin kararı doğrultusunda;

13.03.2018 tarihinde 4.34 TL - 4.46 TL arasında 50.000 adet geri alım gerçekleştirilmiştir. Bu geri alım işleminden sonra şirketimizin geri alınan paylarının sermayeye oranı %1,70 olmuştur. İşlem detaylarına ilişkin bilgi aşağıda yer almaktadır;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/668347

"O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Buğünkü alımların devamı gelmesi lazım, geri alım yapan şirket dün itibari ile 560.000 lot alım yaptı fiyat hiç yukarı yürümedi, demek ki daha alınacak çok yol var, yazılım ihalelerinden hiç haber yok, nadıl bir hissesin aldığımıza pişman etmezsin umarım
    Henüz 560 bin lot olmadı sanırım.

Sayfa 259/385 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •