Sayfa 687/1000 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Hangi bankayla çalışıyorsunuz..
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bankandan veya yatirim sirketinden gram altin al gec..isletim ucreti alma isi bitti, bende 4 hesap var; dolar-sterlin-altin ve vadeli..
    islem ucreti almiyorlar, bi kere aldilar yarim saat boyunca demedigimi birakmadim, siz soyguncumusunuzdan basladim, tefecimisinize kadar devam ettim..
    gram altin 221/224 zaten, daha ne komisyonu isletim ucreti odeyecegiz..
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Albayrak: 5,5 yıldır yaşanan tüm olaylara rağmen ekonomimiz dimdik ayakta

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İzmir'de iş son derece karışık.

..
    Adayın açıklanmasının gecikmesi işleri aleyhe çeviriyor .. Baksanıza Ahaber günlerdir İzmir’de kriz diye haber pompalıyor .. Bir an önce açıklanmalı aday .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. İzmirliler bilir işini...(AKP o şehri Türkiyenin ortası ve doğusundan köylü ve Suriyeli,Afganlı doldurmadığı müddetçe)

Ankarada 9 puanlık fark var Mansur YAVAŞ çok kaliteli, planlı, projeli ve polemiğe kapalı...Orası da tamam...

Tüm hedef İstanbul olmalı artık...Aday İMAMOĞLU çok daha fazla projeleriyle tanıtılmalı polemiğe girmeden...

5. Albayrak şöyle tedbir aldık böyle tedbir aldık şunu yaptık bunu yaptık ENFLASYONU düşürdük diyor. Gülesim geldi. son 2 ayda fiyatlar artmasına rağmen ENFLASYONU düşürebilen bir TUİK Başkan yardımcısı atadınız. Bütün mahiret oda.

6. Ispanak-pırasayı 7 TL ye, Patlıcanı-domatesi 10 TL ye, soğanı 7-10 TL ye alınca , doğalgaz faturası 300-400 tl, elektrik faturası 100-150 tl verince verir...

EYT ye takılıınca, işsiz kalınca verir...

7. Anketler iyi de seçmen listelerindeki hile hurda işleri ne olacak!!!
    Dün listeye bakmaya gittim....iki bayan konuşuyorlardı...bulundukları apartmanda fazladan 6 kişi gözüküyormuş...
    Şikayet edeceğiz diyorlardı ama şikayet edecek kurum mu var !!!!!
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    doların yönü abd ile ilişkilere endeksli. papazı saldılar dolar düşüşe geçti. abd ile ilişkiler iyi gittiği sürece dolar buralarda gider gelir. lakin papaz meselesinde olduğu gibi abd ile ilişkiler koptuğu an dolarda kopar gider. bunu alayınız biliyorsunuz. başınızdaki ağababaları da çok iyi biliyor ki abd ne yaparsa yapsın alttan alıp ilişkileri bozmamaya çalışıyorlar. var mı bunun aksini iddia eden.
    Bence krizin ABD veya papazla alakası yok sadece bu olay kullanıldı, ekonominin kötülüğü bu olaya ihale edildi.

Sayfa 687/1000 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •