Sayfa 19/569 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 4547 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Giresun ilen Antalyada gecirdimi, tamamdir...

Mustafa bey, biskolojik travmaya girer artik...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Giresun ilen Antalyada gecirdimi tamamdir...

Mustafs bey, biskolojik travmaya girer artik...
    Yenilenebilir artık nasıl olsa bu yıl gitti, zaten ligden düşmeyiz. Oyuncu olmadan Formamız sahaya çıksın ligde kalırız bu yüzden yenilmek sorun olmaktan çıkmaya başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahali gecelere akmistir.
    Ahali bu pahalılıkla evden dışarı çıkamıyordur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ahali bu pahalılıkla evden dışarı çıkamıyordur
    PeÇeTe takılıyor ahali

pijama çay televizyon...

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yenilenebilir artık nasıl olsa bu yıl gitti, zaten ligden düşmeyiz. Oyuncu olmadan Formamız sahaya çıksın ligde kalırız bu yüzden yenilmek sorun olmaktan çıkmaya başladı
    Valla o kadar guvenme, Bursa sampiyon oldu, Bassak lider, bunnari soylesem 10 yil evvela, ahali dotuylen gulerdi bana!

"Besiktas icin, bir kibrit yak" deye bir soylem duydunuzmu hic, BJK dot altina gidiyordu, az kalsin
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Allahtan sofrada benim gibi deliganli var, yoksa sofranin karizmasi, Manukyanin evlerine donecekmis!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Hah buldum, Besiktas 1975-76 sezonunda son macta kurtulmustu, kume dusmekten.

Top depistirmekten anlamam dediysek, o kadar da degil canim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,623
    black butterfly izledim,

enterasan bir filmmiş....

vay mina köyü derken,

son sahnede şok oldum..

Sayfa 19/569 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •