Sayfa 54/1527 İlkİlk ... 4445253545556641041545541054 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Üstat kozalda paylaşmış..

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Venezuela ile Çorum arasında "altın köprüsü" kurulacak
    Venezuela Devlet Başkan Yardımcısı Tareck Zaidan El Aissami Maddah'ın Türkiye'ye yapacağı ziyaret kapsamında Çorum'daki altın rafinerisini de ziyaret edeceği bildirildi

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/d...kurulacak.html

Bu haber doğruysa.. önceki 'kozaayı yapılacak ihalede alacağız' açıklamasının nereye dayanarak yapıldığı konusunda taşlar yerine oturmuş oluyor.. Daha da önemlisi tezgah çoktan kurulmuş olduğu..gücü yetmez diyen arkadaşlar.. bir kez daha bu ülkede bir şirketi devletten almak için güce ve paraya değilde neye gerek olduğunu artık anlamış olurlar.. Haberde yazıyor zaten neye gerek olduğu. .
    .....................

Alıntı Originally Posted by a.r.a Yazıyı Oku
    iyi akşamlar, müsait olduğun bir ara Enerjisa için de yorum yaparsan sevinirim.

Haftalık düzeltme süreci 1-2 hafta içinde tamamlanır ve 5,35 formasyonuna doğru tepki hareketleri başlar..5 aydır 4,75/5,35 kanalında hareket ediyor, tekniği düzgün, bilanço verileri de gayet iyi...Alt kanala düştüğü Ağustos ayından beri, kanal içi dalgalardan yararlanabilene hisse fiyatının yarısından fazla prim kazandırma şansı vermiş..
    Son düzenleme : loruhlano; 17-01-2019 saat: 00:37.

3. Dün kozalarin eksi kapatması benim şahsi fikrim bu bir ayı tuzagiydi

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Nolacak gübrenin hali bilgi verirseniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Topiklerde her yazılanı okuyup, değerlendirmeye alan Spekülatör izleyicileri var...Bir hissenin topiğinde hem holdingin başkanı hem de spekülatörü olan bey le yazıştım, en sonunda kendisi telefonunu da verdi, telefonla da görüştüm... ...Topikler çok şeffaf yani.... ..rakam yazmaya çekiniyorum...Ya öteliyorlar, ya da tersini uyguluyorlar..
    Adamlar ona göre psikolojiye oynayıp moral bozuyor. Yükseleceğini düşünüyorsak bile rakam belirtmeyelim lütfen. Hatta 1. 2 hafta şu forumda koza grubu ile ilgili hiçbir şey yazılmasa daha iyi olacak bence

Vira bismillah diyelim..bugün mahkeme var..inşallah bundan sonraki süreçte daha az dalgalı denizlerde daha uzun yolculuklara yelken açarız topiğin sahibi Akadian kaptanlığında

7.  Alıntı Originally Posted by a.r.a Yazıyı Oku
    iyi akşamlar, müsait olduğun bir ara Enerjisa için de yorum yaparsan sevinirim.
    Aksam bakarim benimde takibimde. Sabanci hisseleri de bir hareket var 2 gundur. Sahol bile artik kipirdiyor

8.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Haftalık düzeltme süreci 1-2 hafta içinde tamamlanır ve 5,35 formasyonuna doğru tepki hareketleri başlar..5 aydır 4,75/5,35 kanalında hareket ediyor, tekniği düzgün, bilanço verileri de gayet iyi...Alt kanala düştüğü Ağustos ayından beri, kanal içi dalgalardan yararlanabilene hisse fiyatının yarısından fazla prim kazandırma şansı vermiş..
    Enerjisayı ben borsaya 10 küsürlerden girdi diye hatırlıyorum. Ne iş neden 5 tl hiç takip etmiyorum da merak ettim sadece

Sent from my iPhone

Sayfa 54/1527 İlkİlk ... 4445253545556641041545541054 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •