Sayfa 908/1527 İlkİlk ... 40880885889890690790890991091895810081408 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. onlar sadece yemeyi bilir. bu yıl karını temettü olarak dağıtsa, hisse başına 7-8 arası dağıtması gereken kağıdın durumuna bakın. aynı meblağlarda temettü dağıtan Egeendüstri nerelerde kozal nerelerde. üstüne üstlük 5 senedir temettü vermemiş kağıt. yabancılarla bizimkiler anlaşmıştır. yabancıya siz satın biz yapacağımız atraksiyonla daha ucuz size veririz demişlerdir. kimse ky'yi umursamaz. söğüşlenecek olan yabancıdan ziyade yerli ky olarak görülür. bu devran böyle. hükümetimiz sağ olsun

2.  Alıntı Originally Posted by PARDUS Yazıyı Oku
    Bu 2017 yılı vergi dairesi rakamı, benim sorduğum 2018. 9 aylık vergi dairesi kozal için borsaya bildirilen kar rakamı ile karşılaştırmak istedim.
    PARDUS hocam ekobulten.com dan bakabilirsiniz. Buraya bir türlü yapıştıramadım. Saygılar

3 yıldır elimde koza ve kozal (ipek ile birlikteliğim 1 yıl sürdü) bulunduruyorum takip ederim ve al sat yapabilseydim şimdikinden çok daha fazla kazanactim.
    Bu hisseyi iyi çözen biri al sat ile deli para kazanabilir.
    Ama bilançoyu içerden önce sızdıranlar acaba karşılığında ne aldılar

ama bişey biliyorumki bu hisseleri alanlar bağlanıyor..zararına satmam hesapları var hep..normal hayattan arkadaşımda var ipek-kozaa...kozaa 7 lerdeyken uyardım bak credit satıyor diye..kaç kere.6,80 70 50 heryerde uyardım..yok zararına satmam beklicem..yani ne yapsanda olmuyor..
    en önemlisi dogru zaman.

5. Sakin lütfen, inanılmaz panik var hissede...
    Ben anlamakta zorlanıyorum, petkm de de aynısı...
    Bilançoyu görmeden , bu rakamı bilanço rakamıymış gibi göstermek insanları yanlış yönlendirir..
    Geçen seneki vergi dairesi de 29 milyon...

6. Küçük yatırımcının temel analiz konusunda zerre kadar bilgisi olmadığı aşikar

ve istedikleri gibi servis edebiliyorlar bilanço bilgilerini

Kural Borsada bekelntiler önceden satın alınır ve bu beklentide öncededen zaten satın alındı

Bu saatten sonra atı birileri alacak ve üsküdar geçecek

Yıllardır bu böyledir.
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

7. Syn emirefe, temcit pilavı gibi , aynı yazıları ısıtıp ısıtıp önümüze gerırme artık ... lütfen... kimin ne yazdığı , ne amaçla yazdığı da bellı.. ama sen anlamak ıstemıyorsan , o başka .. ya da hısse senedi bilgin yok, art niyetli bir swkılde yazıyorsun.. Deniz kardeşin grafıği sitede duruyor .. aç bak .. 9+5 = 14 çanak katlama hedefı demıs ..uzun vadede olacaktır demiş.. böyle bor formasyon war , bu hısse de mutlaka görür demiş.. daha ne desin .. sen cımbızlayarak , işine gelenı yorumluyorsun.. kötü nıyetlısın çünkü..

8. Emirefeyi sallayalim. Adam muhtemelen cani cok yandi olabilir.

Sayfa 908/1527 İlkİlk ... 40880885889890690790890991091895810081408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •