Sayfa 291/326 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Başka bir yerde arkadaşın bırı paylaşmış bılmıyorum ne kadar doğru gecen yılda böyle bir başvuru yapmış ve Spk tarafından red edilmiş, buna rağmen niye aynı başvuruyu yapmış bunu düşünmek lazım, hangi yatırımın karşılığında para istiyorsun diye sormazlarmı adama ben şahsen bunların oyununa gelmeyecem, bır lot bıle satmıyorum borsada 150 bınler konuşulurken bu senedı de buralarda tutmayacaklardır, panikle malını veren yine panikle yerine koymaya çalışacak bu tahtada... bu hep böyle oldu.. Ama kafamızdaki senaryo çalışırsa bır ay sonra çok farklı yerlerde oluruz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Verenlerı guzel topladılar gıbı duruyor... Yanıltmazsa tabı...yapı kredi de alıma gectı, gecen tabandan satıyordu..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Ne oldu 1,5 milyon lot ne oyun dönüyor allahım bekleyeceğim sonuna kadar ...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ne oldu 1,5 milyon lot ne oyun dönüyor allahım bekleyeceğim sonuna kadar ...
    Dostum kac lot var sende.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 1,55 destek yaptı şimdilik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sahneye A1 geldi bakalım

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 291/326 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •