Sayfa 134/1000 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Fiziki dolarlar bozulmaz bence.
    Zaten fiziki dolar tutan adam ürkek adamdır.
    Kar satışı kolay kolay yapmaz diye düşünüyorum.
    neden ürküyor bankadakilere birşeymi olur ? yoksa kuruntumu ?

2. Bir kaç makale okudum. Bu s400 eğer tez sonuçlanmazsa cok ciddi sıkıntılar doguracak. İlk yaptırımlar için ilk bahar deniliyor... Merkezin böyle bir durumda yapabilecegi nada, istedigi kadar kontrat acsın kasada ki miktar belli ... Olayı dramaya cevirmek istemem ama doları sanalda rakamdan ibaret olanları zor bir dönem bekler...

3.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Bir kaç makale okudum. Bu s400 eğer tez sonuçlanmazsa cok ciddi sıkıntılar doguracak. İlk yaptırımlar için ilk bahar deniliyor... Merkezin böyle bir durumda yapabilecegi nada, istedigi kadar kontrat acsın kasada ki miktar belli ... Olayı dramaya cevirmek istemem ama doları sanalda rakamdan ibaret olanları zor bir dönem bekler...
    bi dth keyfimiz vardı oda kaçtı zaten paranoyaktım şimdi uyuyamam

4. Bakın şubat 2018'den, aradan geçen sürede ne kadar eklendi..
    13 bin milyoner ülkeyi terk etti
    Yurtdışına beyin göçünün araştırılması için Meclis’e araştırma önergesi veren CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, son 3 yılda 13 bin milyonerin yurtdışına yerleştiğini söyledi.
    Füze konusunda bizim yönetçilerin inatlaşacaklarını sanmıyorum, çünkü durmun nereye varacagını tahmin ediyorlardır... ama yok siyasi malzeme olarak kullanmaya calısırlar o zaman sela okunur...

5.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    yerelde kalmayalım. altın 1325'i de aştı gidiyor.

bu yapılan, gelişmekte olan ülkelerde doları zıplatıp, halklarını panikletip, dolar aldırıp sonra da doları paçavraya çevirme operasyonu olabilir...
    güzel nokta forumdaşlar ne derler acaba ?

6. mete yarar ın s400 füzeleri ile ilgılı youtube yorumu var bu çok geniş bir konu

7. VİOP'ta Merkez Bankası vase sonunda tersişlem yaparak pozisyonunu kapatmaz .

Vade sonunda son seansta oluşan fiyattan sistem tarafından kısa ve uzun pozisyon alanların hesapları otomatik olarak kapatılır....

Yani boşu boşuna MB'nin açık pozisyonlarını ters pozisyon alarak kapatacağı hülyalarına girmeyin....

O nedenledir ki MB'nin eli rahat falan (tabiiki şimdilik..)

Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    VİOP'ta Merkez Bankası vase sonunda tersişlem yaparak pozisyonunu kapatmaz .

Vade sonunda son seansta oluşan fiyattan sistem tarafından kısa ve uzun pozisyon alanların hesapları otomatik olarak kapatılır....

Yani boşu boşuna MB'nin açık pozisyonlarını ters pozisyon alarak kapatacağı hülyalarına girmeyin....

O nedenledir ki MB'nin eli rahat falan (tabiiki şimdilik..)
    ne güzel sistem ! kendileri çalıp kendileri oynuyor.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

Sayfa 134/1000 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •